Nejcennější hráči? Messi je až osmý, Ronaldo se dokonce nevešel do elitní desítky

Kylian Mpappé, franouzský útočník PSG, je podle serveru transfermarkt.de nejcennějším fotbalistou současnosti
ANTOINE GRIEZMANN, FC Barcelona - 3, 4 miliardy korun. V Atlétiku Madrid zářil a dočkal se životního přestupu do katalánského velkoklubu.
JADON SANCHO, Borussia Dortmund - 3,4 miliardy korun. Devatenáctiletý anglický supertalent rozkvetl v Dortmundu a spekuluje se, že od léta bude kopat v Premier League.
LIONEL MESSI, FC Barcelona - 4 miliardy korun. Dlouho okupoval nejpřednější příčky, jenže věk nezastaví ani on. Teď už jsou ekonomicky perspektivnější jiní než 32letý rodák z Rosária...
HARRY KANE, Tottenham Hotspur - 4,2 miliardy. Kanonýrská stálice, ve 26 letech na vrcholu sil. I když ho v novém roce zastavilo zranění.
Foto: Reuters
Rudolf Černík Rudolf Černík
23. 3. 2020 21:38
Kdo je nejcennějším fotbalistou planety? Zapomeňte na Cristiana Ronalda či Lionela Messiho. Portugalský fenomén nefiguruje kvůli věku - přece jen mu je už 35 - ani v první desítce, jeho argentinský spoluvládce poslední dekády je o dva a čtvrt roku mladší, a tak bere aspoň osmé místo. Podívejte se na přehled hráčů s nejvyšší tržní hodnotou, jak ho sestavil odborný portál transfermarkt.de.
 

Právě se děje

Další zprávy