VIDEO Pepemu zase bouchly saze. Nakopal spoluhráče

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
9. 4. 2012 13:34
Tentokrát řádění brazilského beka odnesl Arbeola


Odkaz zde 

Madrid - Řízný bek Pepe je znám tím, že fotbal rozhodně nehraje v rukavičkách do tanečních. A to i přesto, že nastupuje za "Bílý balet", tedy Real Madrid.

Naposledy se o tom přesvědčil jeho spoluhráč Álvaro Arbeola. Během utkání s Valencií, v němž Real jen remizoval 0:0, totiž Pepe svého kolegu z obrany nakopl přímo do kolene v domnění, že jde o protihráče.

Chvilku předtím jej totiž sestřelil valencijský Pablo Piatti a Pepé se ohnal po prvním hráči, který se kolem něj nachomýtl. A shodou okolností to byl právě Arbeola, který se chtěl přesvědčit, že je Portugalec v pořádku.

Čtěte také: Real nedal gól Valencii a vede už jen o čtyři body

Pepe se podobně ostře neprojevil letos poprvé. V lednu totiž šlápl během slavného "Clásica" na ruku fantóma Barcelony Lionela Messiho. Jeho některé další výstřelky proti pravidlům i mravům si můžete prohlédnout na následujícím videu.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 28 minutami

U Černožic se při předjíždění čelně střetla dvě vozidla, tři lidé zemřeli

Při dopravní nehodě u Černožic na Královéhradecku v neděli dopoledne zemřeli tři lidé. Silnice I/33 je uzavřena, policie dopravu odklání po jiné trase, řekla mluvčí krajské policie Alena Kacálková.

U Černožic se srazila dvě osobní auta. Ředitel dopravní policie Jiří Zlý uvedl, že jedno z osobních vozidel předjíždělo, přičemž se čelně srazilo s protijedoucím autem.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Česká firma Lanex dodá Rusku lana na upevnění tankerů za miliony

Výrobce lan a produktů z technického textilu Lanex z Bolatic na Opavsku získal v Rusku unikátní zakázku na dodávku vysokopevnostních lan, která budou sloužit v přístavech k upevnění velkých tankerů. Dodá sedm tun lan za více než pět milionů korun, řekla Ivana Gračková, mluvčí skupiny BR Group, do níž Lanex patří.

Vysokopevnostní lodní lano o průměru 48 milimetrů dodá firma společnosti Morservis z Novorossijsku. "Celá dodávka je ve finančním objemu přesahujícím pět milionů korun a expedovat se bude nejpozději do 20. června. Lana jsou tak pevná, že na ně můžete zavěsit třeba kamion. Nahrazovat budou i lana ocelová," řekla Gračková. Zakázka je podle ní výjimečná celkovým objemem i velkým průměrem lana.

Zdroj: ČTK
Další zprávy