VIDEO Pepemu zase bouchly saze. Nakopal spoluhráče

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
9. 4. 2012 13:34
Tentokrát řádění brazilského beka odnesl Arbeola


Odkaz zde 

Madrid - Řízný bek Pepe je znám tím, že fotbal rozhodně nehraje v rukavičkách do tanečních. A to i přesto, že nastupuje za "Bílý balet", tedy Real Madrid.

Naposledy se o tom přesvědčil jeho spoluhráč Álvaro Arbeola. Během utkání s Valencií, v němž Real jen remizoval 0:0, totiž Pepe svého kolegu z obrany nakopl přímo do kolene v domnění, že jde o protihráče.

Chvilku předtím jej totiž sestřelil valencijský Pablo Piatti a Pepé se ohnal po prvním hráči, který se kolem něj nachomýtl. A shodou okolností to byl právě Arbeola, který se chtěl přesvědčit, že je Portugalec v pořádku.

Čtěte také: Real nedal gól Valencii a vede už jen o čtyři body

Pepe se podobně ostře neprojevil letos poprvé. V lednu totiž šlápl během slavného "Clásica" na ruku fantóma Barcelony Lionela Messiho. Jeho některé další výstřelky proti pravidlům i mravům si můžete prohlédnout na následujícím videu.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy