VIDEO Obscénní hráč Nitry. Nezahraje si půl roku

Sport Sport
24. 9. 2012 10:40
Kvůli obscénním gestům si ghanský fotbalista ve službách Nitry Seydouba Soumah nezahraje půl roku.
Podívejte se na obscénní gesto Seydouby Soumaha z Nitry. I kvůli němu si půl roku nezahraje. | Video: youtube.com

Bratislava - Tvrdé tresty vynesla slovenská fotbalová disciplinárka v kauze vyhroceného utkání Corgoň ligy mezi Nitrou a Spartakem Trnava.

Svěřenci Pavla Hoftycha v tomto duelu vyhráli 3:1 i díky tomu, že Nitra dohrávala zápas po třech vyloučeních jen v osmi hráčích.

Nejvíce se z vyloučeného tria vyznamenal ghanský ofenzivní záložník domácích Seydouba Soumah, který napadl dva hráče Trnavy, inzultoval rozhodčího a ještě k divákům směřoval obscénní gesta (video).

"Za tato provinění byl potrestán na šest měsíců od 14. září a pokutou 3400 eur (85.000 korun)," uvedl v pátek předseda disciplinárky Štefan Kridla.

Nitra navíc přijde na konci sezony o tři body a končí i v slovenském poháru. Současně musí zaplatit pokutu deset tisíc eur (249.000 korun).

Až do konce podzimní části sezony si pak nezapíská rozhodčí Marek Mastiš, který utkání dle disciplinárky nezvládl, protože prý měl po inzultaci od Soumaha ukončit zápas.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy