VIDEO Čech: Po tom kopanci jsem vypadal jako Rocky

6. 12. 2010 14:00
Čechovi museli v zápase s Evertonem sešívat obočí
Petr Čech zasahuje před Timem Cahillem, který jej později zasáhl kopačkou do obličeje | Foto: Reuters

Londýn - Nejenže fotbalisté londýnské Chelsea nezlomili v ligovém zápase proti Evertonu výsledkovou krizi posledních týdnů, nepěknou památku na zápas, který skončil 1:1, bude mít i brankář Petr Čech.

Po souboji s australským záložníkem soupeře Timem Cahillem v 73. minutě utkání mu lékaři Chelsea museli dvěma stehy sešít obočí nad levým okem. Cahill totiž Čecha ve snaze zasáhnout nohou míč zasáhnul kopačkou.

"Museli mi dát na hřišti dva plastické stehy a pak mi to po zápase došili. Mám to celé oteklé, vypadám jako Rocky," vtipkoval Čech na svém oficiálním webu.

Arsenal vede Premier League, Chelsea opět selhala
VIDEO V City to vře. Tévez seřval kouče, hráči se prali
VIDEO Klička, klička a další. Nasri dal 2 skvostné góly

Podle něj byla domácí remíza s klubem z Liverpoolu zasloužená. "Podle průběhu zápasu s Evertonem a počtu šancí je výsledná remíza spravedlivým výsledkem. Druhý poločas nám nevyšel. Kazili jsme jednoduché věci a soupeř se dostával do slušných šancí," uznal Čech sílu soupeře.

Chelsea, která v posledních čtyř ligových zápasů vybojovala jen dva body, si bude chtít svou pošramocenou pověst napravit ve středu v Lize mistrů na hřišti Olympique Marseille.

I když má Chelsea zajištěn postup z prvního místa, nastoupí v nejsilnější možné sestavě. "Potřebujeme vyhrát a získat sebevědomí. Chytit se. Pravděpodobně tedy nastoupíme v plném složení," dodala česká reprezentační jednička.