Trápení Reds pokračuje, s oslabenými Strakami jen remizovali

4. 11. 2012 19:44
FC Liverpool - Newcastle
FC Liverpool - Newcastle | Foto: Reuters

Liverpool - Fotbalisté Liverpoolu remizovali v 10. kole anglické ligy na svém hřišti 1:1 s Newcastlem.

Hosté dohrávali zápas bez vyloučeného Colocciniho a na stadionu Anfield Road nevyhráli už osmnáct let.

Stejný výsledek se zrodil i ve druhém nedělním duelu Premier League, ve kterém se utkali QPR s Readingem.

Liverpool se opět trápil

V Liverpoolu se nejprve prosadil soupeř, když se dvě minuty před přestávkou trefil povedenou ranou do horního růžku záložník Cabaye. Ve druhém poločase odpověděl svým sedmým ligovým gólem v sezoně Suárez.

Právě uruguayského útočníka šest minut před koncem fauloval šlapákem Coloccini a dostal červenou kartu. I přes závěrečný tlak však Liverpool početní výhodu nevyužil a v tabulce mu patří 12. příčka.

QPR ani Reading opět bez výhry

V odpoledním duelu se proti sobě v Londýně postavily dva týmy, které jako jediné v letošní sezóně ještě neslavily vítězstvím. A změnu nepřinesl ani jejich vzájemný souboj.

Hosty sice už po čtvrt hodině hry poslal do vedení Gorkšs, domácí ale ve druhém poločase srovnali na konečných 1:1.

QPR tak patří se čtyřmi remízami předposlední pozice v tabulce, Reading je na tom pouze o jednu příčku a jeden bod lépe.