To byla paráda! Teď bude hvězdný rej ještě blyštivější

To byla paráda! Teď bude hvězdný rej ještě blyštivější
A kdyby se měly někam vystavit úspěchy všech hvězd české a slovenské kopané na tomto snímku, muselo by se na to postavit pěkně rozlehlé muzeum. Loni v Lipencích oslavili 20 let od chvíle, kdy se Čechoslováci probojovali na MS v Itálie až do čtvrtfinále. Vypadli po prohře 1:0 s pozdějšími šampióny z Německa
Oslavy vítězství chutnají všude sladce (nebo hořce, když se zapíjejí pivem) - na Anfield Rooad stejně jako v půvabné vesnici, jež patří do velké Prahy
V Lipencích to jednou do roka vypadá opravdu tak, jakl by tam přijel velký fotbalový cirkus
Před rokem se v Lipencích objevil rovněž současný reprezentant, záložník Šachťoru Doněck Tomáš Hübschmann
Foto: archiv Fotbalové parády
Miloslav Lubas
10. 6. 2011 9:40

Strhující fotbalový ´film pro pamětníky´ poběží v sobotu v Praze - Lipencích. Nedávné hvězdy české kopané a herecké celebrity tam ozdobí již třetí ročník Fotbalové parády. Střetnou se Amfora a týmy Ivana Haška a Horsta Siegla. Podívejte se s námi, kdo přilákal na místní stadion 2000 diváků loni.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy