Sunderland remizoval se Stoke, ztížil si tak boj o záchranu

6. 5. 2013 23:15
Tým Paola di Cania si remízou se Stoke zkomplikoval pozici v boji o záchranu.
Tým Paola di Cania si remízou se Stoke zkomplikoval pozici v boji o záchranu. | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Sunderlandu remizovali v 36. kole anglické ligy na domácím hřišti se Stoke 1:1 a zkomplikovali si boj o udržení v nejvyšší soutěži.

Na osmnáctý Wigan mají tříbodový náskok, ale soupeř má k dobru úterní dohrávku 33. kola se Swansea.

Hráči Stoke se dostali na soupeřově hřišti do vedení v deváté minutě, kdy se po několika odrazech míč dostal po rohu k Jonu Waltersovi a ten ho zblízka napálil do sítě.

Snahu Sunderlandu o srovnání navíc otupil Craig Gardner, který byl v 34. minutě vyloučen za skluz na Charlieho Adama.

Po hodině hry ale přece jen Sunderland dokázal vybojovat alespoň remízu, podobnou situaci jako hosté totiž využil John O'Shea, kterému se snesl na nohu míč z rohového kopu. Svěřenci trenéra Paola Di Cania mají 38 bodů stejně jako Newcastle a Norwich.