Sivok pomohl gólem Besiktasi k výhře nad Elazigsporem

17. 9. 2012 22:26
Tomáš Sivok pomohl fotbalistům Besiktase Istanbul gólem k vítězství 3:0 nad Elazigsporem.
Tomáš Sivok se z českých hráčů v Turecku trefil v nové sezoně jako první
Tomáš Sivok se z českých hráčů v Turecku trefil v nové sezoně jako první | Foto: Sport

Istanbul - Reprezentační stoper Tomáš Sivok pomohl fotbalistům Besiktase Istanbul gólem k vítězství 3:0 nad Elazigsporem. Někdejší sparťanský kapitán je tak prvním českým hráčem, který se v novém ročníku turecké ligy zapsal mezi střelce.

Sivok se prosadil v 63. minutě, kdy zvýšil náskok svého týmu na domácím hřišti na 2:0. První branku vstřelil krátce po přestávce Uysal a pohodlné vítězství zpečetil v 72. minutě Hilbert.

Besiktas vybojoval ve čtvrtém kole druhé vítězství a posunul se na třetí místo tabulky, dva body za vedoucího městského rivala Galatasaray a jeden za Kasimpasu.