Sevilla prochází krizí, využije toho Slavia?

janc
29. 9. 2007 22:37
Sevilla prohrála čtvrtý zápas v řadě

Praha - Úterní soupeř pražské Slavie v Lize mistrů Sevilla opět prohrál. Tentokrát si na vítěze Poháru UEFA vyšlápl Real Zaragoza, který favorita porazil 2:0

První gól zápasu přišel na začátku druhé půle, domácí Zaragozu dostal do vedení argentinský záložník Andres D'Alessandro, který se přesně trefil z přímého kopu.

Sevilla se poté pustila do útočení, a vytvořila si několik gólových šáncí, ze kterých však nedokázala skórovat. V 86. minutě podnikla Zaragoza rychlý brejk, a z něj zápas definitivně rozhodl Sergio Garcia.

Pro Seviilu to byla třetí ligová prohra v řadě a společně s porážkou v Lize mistrů od Arsenalu je to nejhorší série klubu od sezony 1999-2000.

V tabulce španělské Primera Division patří Seville až jedenácté místo se šesti body.

Barcelona si lehce poradila s Levante, prvním hattrickem ve španělské lize se blýskl Francouz Thierry Henry.

Výsledek:
Zaragoza - FC Sevilla 2:0 (53. D'Alessandro, 86. Sergio Garcia), Levante - Barcelona 1:4 (17., 24., 49. Henry, 51. Messi - 72. Viqueira).