reklama
 
 

Soupisky všech týmů skupiny E fotbalového MS

1. 5. 2014 16:23
Projděte si soupisky všech týmů, která na mistrovství světa v Brazílii naskočí do skupiny E.

Konečná nominace Ekvádoru na fotbalové MS:

Brankáři: Máximo Banguera (Barcelona SC), Alexander Domínguez (LDU Quito), Adrián Bone (El Nacional).

Obránci: Frickson Erazo (Flamengo/Braz.), Jorge Guagua, Óscar Bagüí, Gabriel Achilier (všichni Emelec), Walter Ayoví (Pachuca/Mex.), Juan Carlos Paredes (Barcelona SC).

Záložníci: Carlos Gruezo (VfB Stuttgart/Něm.), Renato Ibarra (Vitesse Arnhem/Niz.), Christian Noboa (Dynamo Moskva/Rus.), Luis Saritama (Barcelona SC), Antonio Valencia (Manchester United/Angl.), Édison Méndez (Santa Fe/Kol.), Michael Arroyo (Atlante/Mex.), Oswaldo Minda (Chivas/USA)

Útočníci: Felipe Caicedo (Al Džazíra/SAE), Jefferson Montero (Morelia/Mex.), Joao Rojas (Cruz Azul/Mex.), Fidel Martínez, Jaime Ayoví (oba Tijuana/Mex.), Enner Valencia (Pachuca/Mex.).

Konečná nominace Francie na fotbalové MS:

Brankáři: Hugo Lloris (Tottenham/Angl.), Mickaël Landreau (Bastia), Stephane Ruffier (St. Etienne).

Obránci: Mathieu Debuchy (Newcastle/Angl.), Lucas Digne (Paris St. Germain), Patrice Evra (Manchester United/Angl.), Laurent Koscielny, Bacary Sagna (oba Arsenal/Angl.), Eliaquim Mangala (FC Porto/Portug.), Mamadou Sakho (Liverpool/Angl.), Raphaël Varane (Real Madrid/Šp.).

Záložníci: Yohan Cabaye, Blaise Matuidi (oba Paris St. Germain), Rio Mavuba (Lille), Paul Pogba (Juventus Turín/It.), Moussa Sissoko (Newcastle/Angl.), Mathieu Valbuena (Marseille), Rémy Cabella (Montpellier), Morgan Schneiderlin (Southampton/Angl.)

Útočníci: Karim Benzema (Real Madrid/Šp.), Olivier Giroud (Arsenal/Angl.), Antoine Griezmann (San Sebastian/Šp.), Loic Rémy (Newcastle/Angl.).

Konečná nominace Hondurasu na fotbalové MS:

Brankáři: Noel Valladares, Donis Escober (oba Olimpia), Luis López (Real Espaňa).

Obránci: Brayan Beckeles (Olimpia), Emilio Izaguirre (Celtic Glasgow/Skot.), Juan Carlos García (Wigan/Angl.), Maynor Figueroa (Hull/Angl.), Víctor Bernárdez (San Jose Earthquakes/MLS), Osman Chávez (Čching-tao/Čína), Juan Pablo Montes (Motagua), Edder Delgado (Real Espaňa).

Záložníci: Luis Garrido (Olimpia), Roger Espinoza (Wigan/Angl.), Jorge Claros (Motagua), Wilson Palacios (Stoke/Angl.), Óscar García (Houston Dynamo/MLS), Andy Najar (Anderlecht/Belg.), Mario Martínez (Real Espaňa), Marvin Chávez (Colorado Rapids/MLS).

Útočníci: Jerry Bengtson (New England Revolution/MLS), Jerry Palacios (Alajuelense/Kost.), Carlo Costly (Real Espaňa), Rony Martínez (Real Sociedad).

Konečná nominace Švýcarska na fotbalové MS

Brankáři: Diego Benaglio (Wolfsburg/Něm.), Yann Sommer (Basilej), Roman Bürki (Grasshoppers Curych).

Obránci: Johan Djourou (Hamburk/Něm.), Michael Lang (Grasshoppers Curych), Stephan Lichtsteiner (Juventus Turín/It.), Ricardo Rodríguez (Wolfsburg/Něm.), Fabian Schaer (Basilej), Philippe Senderos (Valencia/Šp.), Steve von Bergen (Young Boys Bern), Reto Ziegler (Sassuolo/It.).

Záložníci: Tranquillo Barnetta (Eintracht Frankfurt/Něm.), Valon Behrami, Blerim Džemaili, Gökhan Inler (všichni Neapol/It.), Gelson Fernandes (Freiburg/Něm.), Xherdan Shaqiri (Bayern Mnichov/Něm.), Valentin Stocker (Basilej), Granit Xhaka (Borussia Mönchengladbach/Něm.).

Útočníci: Josip Drmič (Leverkusen/Něm.), Mario Gavranovič (FC Curych), Haris Seferovič (San Sebastian/Šp.), Admir Mehmedi (Freiburg/Něm.).

autor: Sport | 1. 5. 2014 16:23

    Pokračujte dál

    Hlavní zprávy

    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama