Rozprodání kádru? Kdepak. Leicester dál posiluje a získal už i talentovaného Poláka Kapustku

ČTK ČTK
3. 8. 2016 17:09
Leicester - Fotbalový Leicester získal talentovaného polského reprezentanta Bartosze Kapustku z Cracovie Krakov. Účastník letošního mistrovství Evropy podepsal s anglickým šampionem smlouvu na pět let. Podle britských médií Leicester za devatenáctiletého záložníka zaplatí 7,5 milionu liber (asi 241 milionů korun). Kapustka za Cracovii odehrál 60 ligových zápasů a vstřelil šest gólů. V národním týmu se rodák z Tarnówa v jedenácti utkáních trefil dvakrát. Evropské kluby zaujal i svými výkony na šampionátu ve Francii, kde zasáhl do čtyř duelů. Leicester už během letní přestávky angažoval nigerijského útočníka Ahmeda Musu či francouzského záložníka Nampalyse Mendyho.
Bartosz Kapustka na fotbalovém Euru
Bartosz Kapustka na fotbalovém Euru | Foto: ČTK
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

U Kralup nad Vltavou vykolejil nákladní vlak, trať bude stát až do večera

U Kralup nad Vltavou vykolejil brzy ráno nákladní vlak. Mimo trať skončily tři vozy. Při nehodě se nikdo nezranil, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz na trati je zastavený. Omezení se dotkne desítek spojů, včetně mezinárodních, uvedly na svém webu České dráhy (ČD).

ČD momentálně předpokládají, že omezení provozu potrvá zhruba do 18:00, čas je ale pouze orientační. Termín bude průběžně aktualizován, uvedl dopravce. V úseku je náhradní autobusová doprava.

V úseku Praha-Holešovice - Kralupy nad Vltavou funguje náhradní autobusová doprava, ovšem v omezeném počtu autobusů. Cestující mohou také využít linku Pražské integrované dopravy číslo 370.

Zdroj: ČTK
Další zprávy