23. 3. 2008 23:38
Barcelona - Valladolid 4:1, Pamplona - Sevilla 0:1
Carles Puyol a Thierry Henry se radují z branky
Carles Puyol a Thierry Henry se radují z branky | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid podlehli  v dramatické přestřelce Valencii 2:3 a jejich náskok na čele španělské ligy před druhou Barcelonou se ztenčil už jen na čtyři body.

Real nejdříve bleskově odpověděl na vedoucí gól Villy a díky Raulovi šel po deseti minutách druhé půle do vedení, pak Villa z penalty vyrovnal a dvě minuty před koncem šokoval královský klub Arizmendi.

Teprve sedmnáctiletý fotbalový talent Bojan Krkič se blýskl dvěma góly a pomohl tak Barceloně k vítězství 4:1 nad Valladolidem. Barcelona se tak po zaváhání Realu reálně vrátila do boje o španělský titul.

Nervózní zápas plný emocí se hrál v Seville. Atlético Madrid dokázalo vyhrát 2:1 a usadilo se na čtvrtém místě v tabulce, které zajišťuje účast v předkole Ligy mistrů.

Jaroslav Plašil odehrál v dresu Pamplony celý zápas, ale domácí porážce s Betisem Sevilla 0:1 nezabránil.