Pocta pro Jarolíma. Zůstane kapitánem Hamburku

Sport Sport, ČTK, Red Spo
28. 7. 2009 16:20
David Jarolím zůstává kapitánem Hamburku
David Jarolím
David Jarolím | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Hamburk - Český fotbalista David Jarolím zůstává kapitánem Hamburku a s páskou na ruce povede své spoluhráče stejně jako v minulé sezoně. Nový trenér Hamburku Bruno Labbadia se rozhodl, že třicetiletého záložníka ve funkci ponechá, a dnes mu také svůj verdikt oznámil.


"Je to pro mě velká čest, že budu dál kapitánem," citovaly internetové stánky hamburského klubu Jarolíma, jenž obléká dres HSV už šest let. Nemění se ani Jarolímův zástupce, kterým byl i loni nizozemský zadák Joris Mathijsen.


V přípravě jsem se jenom utvrdil v tom, co jsem si o obou myslel. Jsou to příkladní profesionálové, nebojí se na sebe vzít odpovědnost. Neměl jsem důvod sáhnout k nějakým změnám," vysvětlil Labbadia, který do Hamburku přišel v létě z Leverkusenu.


Jarolím s Mathijsenem budou mít také vůdčí roli v radě hráčů, která hájí zájmy mužstva při jednání s vedením klubu. Vedle nich se v ní objeví také brankář Frank Rost, obránce Guy Demel a záložník Collin Benjamin

 

Právě se děje

před 57 minutami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy