Ostrava dluží Dvorníkovi a má zastavené přestupy

ČTK
7. 3. 2006 13:06
Ostrava - Vedení fotbalistů Baníku Ostrava nesplatilo dluhy vůči bývalému hráči Josefu Dvorníkovi a arbitrážní komise Českomoravského fotbalového svazu kvůli tomu zpětně zastavila klubu přestupy od 3. března.

Podle svazu Ostrava neuhradila v časovém limitu svoje dluhy vůči sedmadvacetiletému Dvorníkovi, který z klubu odešel v létě loňského roku do Ružomberku. Ostravští funkcionáři se informaci dozvěděli dnes odpoledne a považují vyrovnání za čistě formální záležitost.

"Jde řádově o desítky tisíc korun. Hráči jsme vyplatili téměř vše, co jsme dlužili. Zbytek odpovídá tomu, co nám hráč nevrátil ve výstroji," vysvětlil zádrhel v jednání s fotbalistou ostravský šéf představenstva Jakub Kahoun. Podle informací klubu nedoplatilo vedení Dvorníkovi sto tisíc korun, zatímco hráč dluží výstroj v hodnotě o deset tisíc korun menší.

Zablokování přestupů a hostování do klubu i opačným směrem sice nemůže příliš ohrozit první tým, protože přestupní termín pro profesionální hráče skončil už 15. února, ale může teoreticky ovlivnit chod dalších amatérských celků. Ty se řídí pravidly přestupního řádu pro neamatérské hráče, kde přestupní termín končí až 6. dubna. Mládežnické soutěže přitom startují už během nejbližšího víkendu, kdy své první zápasy sehraje i dorostenecká extraliga.

 

Právě se děje

před 19 minutami

EU uvalila sankce na čtyři Rusy kvůli uvěznění Navalného

Evropská unie uvalila sankce na čtyři ruské činitele kvůli uvěznění opozičníka Alexeje Navalného a potlačování protestů. Je mezi nimi generální prokurátor či hlavní vyšetřovatel.

Zdroj: ČTK
před 49 minutami

Jaromír Nohavica chystá sérii koncertů pro ženy

Písničkář Jaromír Nohavica u příležitosti Mezinárodního dne žen chystá sérii sedmi on-line koncertů pro ženy. Všechny skladby bude hrát na přání, a to od od 8. do 14. března vždy od 19 hodin. Audiopřenos si zájemci mohou zapnout na jeho webu. "Písničkových přání přišlo opravdu hodně, a tak z původně jediného plánovaného Koncertu k Mezinárodnímu dni žen nakonec vznikl Mezinárodní týden žen," vysvětluje Nohavica. První koncert příští pondělí 8. března sestaví z 20 nejčastěji objednávaných písní. V následujících šesti večerech zazní dalších 120 skladeb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy