Nové Wembley vidělo remízu Anglie s Brazílií

ČTK
1. 6. 2007 23:12
Londýn - Remízou 1:1 skončil v londýnském Wembley páteční prestižní přípravný duel mezi fotbalisty Anglie a Brazílie.
Novopečený reprezentant
Novopečený reprezentant | Foto: Reuters

Domácí reprezentace Albionu přitom byla v premiéře v přestavěné aréně blízko vítězství, a to především zásluhou Davida Beckhama.

Dvaatřicetiletý špílmachr návrat do národního týmu po jedenácti měsících oslavil kvalitním výkonem a přesným dlouhým pasem z přímého kopu ke vzdálenější tyči, odkud v 67. minutě hlavou otevřel skóre kapitán John Terry.

Dále čtěte:

Když už to vypadalo, že skončí šestizápasová série brazilské neporazitelnosti ve vzájemných zápasech, z podobné situace vyrovnal ve druhé nastavené minutě Diego.

To už nebyl na hřišti Beckham, který třináct minut před koncem střídal a 90.000 diváků v hledišti nového stadionu jej vyprovodilo nadšeným aplausem.