Newcastle remizoval se Sunderlandem, Liverpool zvítězil

janc
10. 11. 2007 21:07
West Ham rozdrtil Derby 5:0

Praha - Ve 13. kole anglické Premier League přivítal Liverpool na svém stadionu Anfield Road londýnský Fulham.

Favorit zápasu se dlouho trápil, Fulham hrál velmi obětavě a zápas byl povětšinu času vyrovnaný.

Až v 81. minutě se šikovně obtočil kolem svého strážce španělský reprezentant Fernando Torres a přízemní střelou otevřel skóre zápasu.

Dále čtěte:

O tři minuty později se do šance probíjel Peter Crouch, byl faulován a pokutový kop proměnil kapitán Liverpoolu Steve Gerrard.

Derby County se nachází na samém chvostu tabulky anglické soutěže a špatný výkon předvedlo i v utkání s West Hamem.

Londýnský tým jasně zvítězil 5:0, a Derby tak čeká na branku už 521 minut.

Newcastle United s Davidem Rozehnalem v sestavě zajížděl na hřiště Sunderlandu.

První gól zápasu nádherně vstřelil v 52. minutě hlavou Higginbotham. Vyrovnání zařídil v 64. minutě přízemní ranou záložník "Strak" Milner.

Sunderland - Newcastle 1:1 (0:0) (52. Higginbotham - 65. Milner), Derby - West Ham 0:5 (0:1) (41. a 59. Bowyer, 51. Etherington, 55. vlastní Lewis, 69. Solano), Liverpool - Fulham 2:0 (81. Torres, 85. Gerrard z pen.).