reklama
 
 

Nejdřív opustil český fotbal Hašek, nyní prchá Klusáček

20. 7. 2011 16:00
Klusáček míří od reprezentace za Haškem do Al Ahlí

Praha - Stejně jako Ivan Hašek opustil český fotbal ještě před "ukončením smlouvy" i asistent mužské seniorské reprezentace   Luděk Klusáček.

Toho do realizačního týmu národního týmu přivedl před dvěma lety právě Hašek a nyní si ho bere s sebou jako asistenta do Al Ahlí.

Čtyřiačtyřicetiletý bývalý ligový fotbalista a později trenér pracoval jako asistent Ivana Haška u týmu ze Spojených arabských emirátů i při posledním angažmá, které skončilo v roce 2009 ziskem mistrovského titulu.

"Luděk Klusáček se rozhodl přijmout nabídku a pracovat v klubu. Je to jeho volba, nezbývá nám, než mu poděkovat za dva roky práce a popřát mu hodně štěstí na novém působišti. Jeho post obsazovat nebudeme, úkoly, které plnil rozdělíme mezi ostatní členy realizačního týmu," řekl k jeho odchodu manažer reprezentace Vladimír Šmicer.

Čtěte také:
Potvrzeno: Hašek povede Al Ahlí. Podepsal na dva roky
Odstupující Hašek: Se Sazkou můj odchod vůbec nesouvisí

"Luděk patřil k platným členům realizačního týmu. Ale rozhodl se jít vlastní cestou a my musíme na jeho volbu reagovat. Dokážeme z vlastních zdrojů nahradit jeho práci při kondiční přípravě mužstva i činnost v oblasti sledování našich soupeřů. Veškeré poznatky mi pochopitelně předal," přidal se reprezentační trenér Michal Bílek.

Realizační tým nyní doplní Luděk Bernát, který se svazem spolupracuje již delší dobu a naposledy byl s týmem do jednadvaceti let na ME v Dánsku.

autor: Jaroslav Šindelář | 20. 7. 2011 16:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama