Kritizovaný Souček přihrál na vítězný gól, West Ham slaví v Anglickém poháru postup

30. 1. 2023 22:56
Tomáš Souček pomohl fotbalistům West Hamu k postupu do osmifinále Anglického poháru po vítězství 2:0 nad třetiligovým Derby County.
Tomáš Souček v pádu sleduje, jak Jarrod Bowen proměňuje jeho přihrávku hlavou v úvodní gól West Hamu při utkání Anglického poháru proti Derby County | Foto: Reuters

Kapitán české reprezentace přihrál v 10. minutě hlavou na úvodní gól Jarrodu Bowenovi. V úvodu druhého poločasu pojistil výhru favorita Michail Antonio.

Souček, jenž v minulých týdnech čelil na ostrovech výrazné kritice a vypadl ze základní sestavy "Kladivářů", odehrál v záloze West Hamu celý zápas.

Obránce Vladimír Coufal zůstal na lavičce náhradníků.

Jejich tým se v dalším kole utká s Manchesterem United na slavném Old Traffordu.