FA Cup

Nejmladší tým Liverpoolu všech dob v poháru vyřadil třetiligové Shrewsbury
Zahraniční ligy

Fotbalisté Liverpoolu postoupili do osmifinále Anglického poháru přesto, že na hřiště vyběhl historicky nejmladší tým v oficiální soutěži.
Nechám hrát děcka, hráči mají dovolenou, odmítl Klopp účast hvězd v odvetě FA Cupu

Také na ostrovech budou mít kluby zimní pauzu. Jenže Liverpool by v ní měl odehrát zápas domácího poháru a to se nelíbí trenérovi Jürgenu Kloppovi.
Kuriózní situace v Anglii. V zápase se zranili dva rozhodčí, a tak se házelo mincí

První kolo FA Cupu přineslo nevídanou situaci. Zápas mezi Crewe Alexandria a Accringtonem dokončili jen dva rozhodčí. Jeden pomezní chyběl.
Manchester City deklasoval ve finále poháru Watford a má domácí treble

Fotbalisté Manchesteru City získali jako první tým v historii všechny tři velké domácí trofeje v jedné sezoně.

Jednu penaltu na českého útočníka sudí odvolal, druhá v nastaveném čase už rozhodla. Burnley díky ní porazilo v Anglickém poháru Barnsley.
Chelsea vyhrála FA Cup, Mourinho ostrouhal. Finále rozhodla Hazardova penalta

Manchester promarnil možnost třináctým triumfem v Anglickém poháru vyrovnat rekordní bilanci Arsenalu.
Manchester United si zahraje finále FA Cupu, v semifinále porazil Tottenham
Fotbal

Finálový soupeř pro United vzejde z nedělního druhého semifinále mezi Chelsea a Southamptonem.
Úder v prodloužení. Chelsea je v semifinále Anglického poháru, vyřadila Leicester

Mezi poslední čtyři celky soutěže postoupil i Southampton, poradil si s třetiligovým Wiganem.

Leroye Saného čeká pauza po brutálním faulu obránce Cardiffu Josepha Bennetta v utkání Anglického poháru.
V Anglickém poháru jdou dál Chelsea i Manchester City
Fotbal

Favorité v dalším kole Anglického poháru neselhali. Fotbalisté Chelsea i Manchesteru City postoupili.
Skalák si v poháru zahrál za Brighton, Tottenham remizoval na hřišti týmu ze čtvrté ligy

Jiří Skalák odehrál v zápase čtvrtého kola FA Cupu mezi Middlesbrough a Brightonem 60 minut, český fotbalista nastoupil poprvé od 19. září.
Stačilo 67 vteřin. V Anglii poprvé změnili při fotbale u videa rozhodnutí sudího a uznali gól

Trefa Kelechiho Iheanacha z Leicesteru nejprve nebyla uznána, videorozhodčí však verdikt opravil.
Arsenal titul v FA Cupu neobhájí, Wenger na tribuně trpěl

Arsenal podlehl Nottinghamu Forest 2:4, naopak Tottenham si bez problému poradil 3:0 s Wimbledonem.
City jdou v FA Cupu dál, Stoke prohrálo s Coventry ze čtvrté ligy
Fotbal

City sice po prvním poločase s Burnley prohrávalo, ale nakonec zápas čtyřmi góly otočilo.
Wenger posedmé vyhrál FA Cup, v poháru triumfovaly i Dortmund, Barcelona a PSG

Arsenal, PSG, Barcelona a Dortmund se radují z triumfu v domácím poháru.
Chelsea postoupila do semifinále FA Cupu, proti United hrála hodinu v početní výhodě

Fotbalisté Chelsea vyřadili z FA Cupu obhájce titulu Manchester United.
Manchester City a Arsenal postoupily do semifinále Anglického poháru
Fotbal

Citizens zvítězili v Middlesbrough 2:0, trefili se David Silva a Sergio Agüero.
Dal za vyučenou bouřlivákovi Bartonovi. Teď stokilový pořízek z páté ligy zkusí potrápit i Arsenal

Arsenal ve čtvrtfinále FA Cupu narazí na tým z páté ligy. Fotbalový obr Matt Rhead věří, že Lincoln City dokáže potrápit další tým z Premier League.
"Naše finále mistrovství světa." Sutton z páté ligy vyzve v FA Cupu giganty z Arsenalu

Sutton United z páté nejvyšší ligy se probojoval mezi posledních šestnáct celků FA Cupu, los mu určil mnohem slavnějšího londýnského rivala - Arsenal.
United postupují, Rooney gólem vyrovnal Charltona. Arsenal se trápil

Wayne Rooney vstřelil v dresu Red Devils 249. soutěžní gól. Vyrovnal tím dlouholetý rekord platící dlouhých třiačtyřicet let.