Krásná lékařka, jíž nadával Mourinho, se brání. Proč se mě nikdo na nic neptal?

Sport Sport
2. 10. 2015 15:39
Eva Carneirová se v tiskovém vyjádření podivuje, proč se během disciplinárního řízení, které kvůli jejímu odchodu z Chelsea vedla Fotbalová asociace, nikdo nezeptal na její názor.
Eva Carneiro a José Mourinho
Eva Carneiro a José Mourinho | Foto: ČTK

Londýn - Kauza kolem konce krásné doktorky Evy Carneirové ve fotbalové Chelsea nekončí.

Dvaačtyřicetiletá lékařka, jež po ostrém slovním sporu s José Mourinhem ze srpnového zápasu se Swansea nakonec opustila klub, se v pátek rozhodla poprvé veřejně promluvit.

"Nikdo se mě na nic neptal"

A to kvůli disciplinárnímu řízení, které bylo s portugalským trenérem vedeno právě kvůli ostrým výrokům na adresu doktorky, ale Mourinho z něj nakonec vyšel nepotrestán (více zde). 

"Byla jsem docela překvapená, když jsem se dočetla, že Fotbalová asociace (FA) skončila s Mourinhem řízení. FA mě totiž v jeho průběhu vůbec nekontaktovala a nepožádala o vyjádření," tvrdí Carneirová v prohlášení.

"Takže to bylo jen formální vyšetřování, ve kterém vůbec nešlo o zúčastněné osoby? Ignorovat některé důkazy samozřejmě ovlivňuje výsledky," tvrdí Carneirová.

Podle lékařky se navíc něco podobného při disciplinárním řízení FA nestalo poprvé. "Podobně to dopadlo loni po zápase s West Hamem, kde mi fanoušci vulgárně nadávali. FA následně vydala stanovisko, že žádné nadávky nepadly, ale mě se opět nikdo na nic neptal."

Mourinho se vztekal kvůli ošetřování

Mourinha naštvala lékařka v úvodním kole Premier League se Swansea (2:2). Nelíbilo se mu ošetřování Edena Hazarda ve třetí minutě nastavení zápasu, protože jeho tým v tu chvíli kvůli předešlému vyloučení brankáře Thibauta Courtoise musel hrát jen v devíti.

"Když jste týmový lékař, musíte rozumět zápasu. Můj lékařský tým mě nechal s osmi zdravými hráči na hřišti při protiútoku po standardce. Byli zbrklí a naivní," zlobil se Mourinho po zápase. Na televizních záběrech je vidět, jak od postranní čáry na Carneirovou a fyzioterapeuta vztekle křičí a po jejím návratu k lavičce s ní má vzrušenou debatu.

Projděte si tabulky elitních fotbalových soutěží

Tabulky Premier League, Serie A, Bundesligy, La Ligy a Ligue 1 najdete zde.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 19 minutami

Microsoft koupí firmu Activision Blizzard, výrobce videoher jako Call of Duty nebo Candy Crush

Americká softwarová společnost Microsoft koupí za 68,7 miliardy dolarů (zhruba 1,5 bilionu Kč) vývojáře her a vydavatele interaktivního zábavního obsahu Activision Blizzard. Ta mimo jiné vlastní hry, jako je Call of Duty nebo Candy Crush. Akvizice má urychlit růst herní divize Microsoftu, oznámily dnes firmy ve společném sdělení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy