Mourinho sexistické výrazy proti krásné lékařce nepoužil, může dál trénovat

ČTK ČTK
30. 9. 2015 19:59
Trenér fotbalové Chelsea José Mourinho vyvázne bez trestu z incidentu, který měl s dnes již bývalou klubovou lékařkou Evou Carneirovou. Vedení Fotbalové asociace ho dnes zbavilo obvinění, že při jednání s ní použil hrubé a sexistické výrazy.
José Mourinho a Eva Carneiro.
José Mourinho a Eva Carneiro. | Foto: Facebook

Londýn - Trenér fotbalové Chelsea José Mourinho vyvázne bez trestu z incidentu, který měl s dnes již bývalou klubovou lékařkou Evou Carneirovou. Vedení Fotbalové asociace ho ve středu zbavilo obvinění, že při jednání s ní použil hrubé a sexistické výrazy.

Carneirová odešla z klubu obhájců titulu minulý týden šest týdnů poté, co ji Mourinho ostře zkritizoval při zápase anglické ligy. Mourinhovi se nelíbilo ošetřování Edena Hazarda ve třetí minutě nastavení zápasu proti Swansea, protože jeho tým v tu chvíli kvůli předešlému vyloučení brankáře Thibauta Courtoise musel hrát jen v devíti.

Na televizních záběrech je vidět, jak od postranní čáry na Carneirovou a fyzioterapeuta vztekle křičí a po jejím návratu k lavičce s ní vede vzrušenou debatu. Stížnost k disciplinární komisi na něho poté podala nejmenovaná osoba.

 

Právě se děje

Další zprávy