FIFA rozdávala ceny: krásky v róbách, obletovaný Ronaldo i smíšek Maradona

Mezi nejlepší světové fotbalisty se v Curychu přišla podívat také ruská tyčkařka Jelena Isinbajevová.
Americká herečka Eva Longoriaová se zřejmě pokoušela o rekordní selfie s co největším počtem hvězdný fotbalistů. "Uloveni" byli  Manuel Neuer, Dani Alvés, Sergio Ramos, Marcelo, Luka Modrič, Toni Kroos a Cristiano Ronaldo.
Tou nejlepší hvězdou byl podle očekávání Cristiano Ronaldo, jenž mohl počtvrté v kariéře zapózovat s trofejí pro fotbalistu roku podle FIFA.
V Curychu nechyběl ani legendární Diego Armando Maradona, který si neodpustil neodmyslitelné žertíky.
Do gala se tentokrát oblékly i fotbalistky. Němce Nadine Kesslerové...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
9. 1. 2017 20:18
Podívejte se, jak se slavní fotbalisté i jiné celebrity oblékli do gala, aby se zúčastnili tradičního vyhlašování cen FIFA v Curychu.
 

Právě se děje

před 8 minutami

Běloruská policie při nedělních demonstracích proti režimu Alexandra Lukašenka zatkla 442 lidí

Běloruská policie při nedělních protestech v zemi zatkla celkem 442 lidí, z nichž 266 zadržela v hlavním městě Minsku. Ve vazbě je jich do verdiktů ve správních řízeních kvůli narušení veřejného pořádku zatím drženo 330. Informoval o tom zpravodajský server Tut.by s odvoláním na údaje poskytnuté dnes ministerstvem vnitra.

V Bělorusku se konají demonstrace od prezidentských voleb z 9. srpna, které podle úřadů pošesté vyhrál Alexandr Lukašenko se ziskem více než 80 procent hlasů. Hodně Bělorusů je přesvědčených, že tento výsledek je zfalšovaný, a opozice, stejně jako EU, ho neuznává. Demonstrace, jejichž účastníci požadují odchod Lukašenka, vládnoucího už 26 let, a nové volby, pokračují přes mnohdy brutální policejní zákroky a zatýkání.

V neděli se v Minsku a řadě dalších měst opět konaly velké protesty. Zpravodajové ruských sdělovacích prostředků odhadli účast jen v běloruské metropoli na 50 000 až 70 000 lidí. Běloruské ministerstvo vnitra tvrdilo, že účastníků bylo v Minsku nejvýše 18 000 a že jejich počet v celé zemi se celkem pohyboval kolem 20 000.

Zdroj: ČTK
Další zprávy