Freiburg po obratu překvapivě vyřadil Bayern z Německého poháru

4. 4. 2023 22:55

Fotbalisté Bayernu Mnichov podlehli doma 1:2 Freiburgu a v Německém poháru končí ve čtvrtfinále. V páté minutě nastavení rozhodl z pokutového kopu Lucas Höler. Bavorský velkoklub nepostoupil do semifinále potřetí v řadě, naopak Freiburg stále může napodobit loňskou finálovou účast. Mezi nejlepšími čtyřmi celky soutěže je i Frankfurt po výhře 2:0 nad Unionem Berlín.

Bayern poslal do vedení v 19. minutě Upamecano, o osm minut později ale srovnal Höfler. V nastavení zahrál rukou ve vápně Musiala a pokutový kop proměnil ránou doprostřed brány Höler. Lídr bundesligy nenavázal na sobotní výhru ve šlágru o čelo tabulky proti Dortmundu (4:2) a neuspěl hned ve druhém soutěžním duelu pod novým koučem Tuchelem.

Duel Franfkurt - Union Berlín rozhodl dvěma "slepenými" góly v úvodu Kolo Muani. Zbývající čtvrtfinálová utkání Norimberk - Stuttgart a Lipsko - Dortmund jsou na programu ve středu.