Chcete nás? Profíci bez angažmá i Baroš se sešli na kempu

Prohlédněte si fotografie z kempu České asociace fotbalových hráčů pro profesionální fotbalisty z 1. a 2. druhé bez angažmá, jehož se účastnil také Milan Baroš.
Proto si 32letý útočník zašel ve středu zatrénovat na kempu profesionálních hráčů bez angažmá, který pořádá Česká asociace fotbalových hráčů (ČAFH).
Rodák z Valašského Meziřící přes pět měsíců po operaci zkříženého vazu v koleně zdárně pokračuje v rekonvalescenci a jeho stav se postupně lepší.
Ale hráč, který naposledy hájil barvy tureckého Antalyasporu, stále ještě nemůže trénovat úplně naplno.
Baroš teď čeká na nové angažmá, spekulovalo se o zájmu z Indie, ve hře může být také ostravský Baník.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
25. 6. 2014 20:00
Prohlédněte si fotografie z kempu České asociace fotbalových hráčů pro profesionální fotbalisty z 1. a 2. druhé bez angažmá, jehož se účastnil také Milan Baroš.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Americký ministr zdravotnictví rezignoval kvůli útoku Trumpovců na Kapitol

Rezignaci podal v pátek ministr zdravotnictví Spojených států Alex Azar. Svůj krok zdůvodnil násilným útokem stoupenců amerického prezidenta Donalda Trumpa na americký Kongres z minulého týdne. Informovala o tom televize CNN. Azar podle ní zůstane ve funkci do 20. ledna, tedy do inaugurace nového prezidenta Joea Bidena.

Sídlo amerického Kongresu minulý týden během schůze k volebním výsledkům napadl dav Trumpových stoupenců, přičemž výtržnostem výrazně přispěl sám prezident. Šéf Bílého domu soustavně šířil nepravdivé a nepodložené informace o průběhu a výsledku voleb, na mítincích i na sociálních sítích burcoval své voliče a jen těsně před vypuknutím nepokojů své příznivce vyzval k pochodu na Kapitol. V důsledku nastalého chaosu zemřelo pět lidí.

V reakci na středeční události na Kapitolu již oznámili odchod z Trumpova vládního týmu ministryně školství Betsy DeVosová, ministryně dopravy Elaine Chaová nebo ministr vnitřní bezpečnosti Chad Wolf. Rezignaci podali například i náměstek bezpečnostního poradce Bílého domu Matt Pottinger či bývalý personální šéf Bílého domu Mick Mulvaney, který nyní působil jako zvláštní zmocněnec USA v Severním Irsku.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Facebook zakáže svolávání událostí u vládních budov v den Bidenovy inaugurace

Facebook zablokuje možnost svolávat na své síti akce v blízkosti důležitých vládních budov ve Washingtonu v den inaugurace nového prezidenta Joea Bidena. Provozovatel známé sociální sítě to uvedl v pátek ve zprávě na svém blogu. Dodal také, že bude všechny akce z 20. ledna související s uvedením prezidenta do úřadu kontrolovat a ty, které by porušily jeho pravidla, zruší.

Firma reaguje na události z minulé středy, kdy dav příznivců prezidenta Donalda Trumpa násilím vtrhl do washingtonského Kapitolu poté, co se v předchozích týdnech stupňovaly násilné výroky a výzvy k akci na sociálních sítích. Před ozbrojenými protesty ve dnech těsně před inaugurací varoval i Federální úřad pro vyšetřování (FBI).

Facebook oznámil ještě některá další omezení. Pokud zaznamená "signály typu opakovaného porušení našich zásad" uživateli takového účtu zablokuje možnost vkládat živá videa, vytvářet události nebo být správcem stránky či skupiny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy