FOTO Nová Balotelliho komedie. S divným účesem není sám

Podívejte se ve fotogalerii na některé podivné účesy se kterým hrají čeští i světoví fotbalisté v nejlepších soutěžích světa.
Pokud se potvrdí spekulace o přestupu Balotelliho do AC Milán, budou mít Rossoneri možná nejextravagatnější útok na světě. Stačí se podívat, co nosí na hlavě současná vycházející hvězda AC Stephan El Shaarawy
V Turecku zase rozruch budí svým účesem, který vypadá jako nedokončená práce holičského učně, Raul Meireles, někdejší opora Liverpoolu a Chelsea.
Nejvyhlášenější "květák" celé Premier League nosí na krku záložník Evertonu Maroune Fellaini. Takovou vlasovou výbavu by mu určitě záviděl i "Disco Stu" ze seriálu Simpsonovi.
Klasické africké copánky vlají za Gervinhem z Arsenalu. Konkurent Didier Drogba už podobným účesem osvěžuje čínskou ligu.
Foto: Twitter.com
Sport Sport
10. 1. 2013 14:26
Podívejte se ve fotogalerii na některé podivné účesy se kterým hrají čeští i světoví fotbalisté v nejlepších soutěžích světa.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Národní galerie Praha prodlouží výstavu maleb a dalších prací slavného malíře Rembrandta van Rijna do 21. března

Národní galerie Praha prodlouží výstavu maleb a dalších prací slavného malíře Rembrandta van Rijna do 21. března. Uvedla to dnes Česká televize. Výstava v paláci Kinských nazvaná Rembrandt: Portrét člověka začala 25. září a měla trvat do konce ledna. Kvůli nejpřísnějším opatřením proti koronaviru je od 27. prosince pro veřejnost uzavřená.

V paláci Kinských je vystaveno deset maleb a přes 50 prací slavného malíře. Výstava měla původně začít na jaře, její otevření bylo kvůli šíření nemoci covid-19 přesunuto na září. V prosinci byla mezi pěti výstavami, které měly výjimku ze zákazu otevření. Výjimku hygieniků s několika podmínkami dostaly výstavy s významnými zahraničními zápůjčkami. Ostatní galerie a muzea musela zavřít od 18. prosince.

Výstavu NGP připravila ve spolupráci s Wallraf-Richartz-Museum & Fondation Corboud v Kolíně nad Rýnem. Díla zapůjčily instituce jako Metropolitní muzeum v New Yorku, Londýnská Národní galerie, madridské Prado, Rijksmuseum v Amsterdamu či vídeňská Albertina. Výstava byla ústředním loňským projektem NGP. Bývalá ředitelka NGP Anne-Marie Nedoma ČTK před otevřením výstavy řekla, že tolik významných uměleckých děl Rembrandta i jeho souputníků lidé v Praze ještě neviděli.

Zdroj: ČTK
Další zprávy