Fotbalisté Dallasu dali čtyři góly během 19 minut

ČTK
21. 5. 2006 9:58
Čtyři góly během úvodních devatenácti minut vstřelili fotbalisté Dallasu v sobotním zápase s New Englandem a postarali se o nový rekord zámořské soutěže MLS. Kanonádu načal ve čtvrté minutě Kenny Cooper, pak se dvakrát trefil Carlos Ruiz a zkázu hostů završil Ramon Nunez.

New England se za celý zápas nezmohl ani na snížení skóre. V dosavadní historii MLS padly čtyři branky nejrychleji během 35 minut, o což se postaralo hned několik týmů. Na stadionu týmu New York Red Bull diváci viděli v sobotu devět branek, tři z nich měl na svědomí domácí útočník Jean Philippe Peguero.

S jeho pomocí se New York dočkal proti Chivasu USA první výhry v sezoně.

Výsledky: Houston - Chicago 0:1, Columbus - D.C. United 1:1, New York - Chivas USA 5:4, Dallas - New England 4:0, Real Salt Lake - Kansas City 2:1, Los Angeles - Colorado 0:1.