Škoda pověst střelce nepotvrdil. Proti Riu Ave mu branku odepřel rozhodčí i hostující brankář

Míč se Milanu Škodovi do sítě dostat nepovedlo. Po jedné z jeho příležitostí však v brance skončil sám.
Slavistická obrana působila proti Riu Ave kompaktně a Portugalci se k ohrožení Pavlenky dostávali pouze střelami ze střední vzdálenosti. ...
... K jedné takové se odhodlal Rúben Ribeiro hned v první minutě zápasu, ale Pavlenka si poradil. V průběhu zápasu to Ribeiro zkoušel ještě několikrát, ale na bývalého brankáře Baníku Ostrava si nepřišel.
Fanoušci Slavie z proslulé tribuny sever se během první půle prezentovali velmi povedeným choreem. ...
... V průběhu zápasu si ještě postěžovali na vedení UEFY. Klub totiž za použití pyrotechniky a vhazovaní předmětů na hrací plochu zaplatil za své fanoušky už téměř půl milionu korun.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
28. 7. 2016 23:13
Podívejte se na snímky z úvodního zápasu 3. předkola Evropské ligy mezi Slavií Praha a portugalským Rio Ave.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sanders v průzkumu dále sílí, Bidenovi přebírá černošské voliče

Americký senátor Bernie Sanders si v průzkumu upevnil vedení v boji o prezidentskou nominaci Demokratické strany. Svému rivalovi Joe Bidenovi navíc přebírá černošské voliče, kteří dosud bývalého viceprezidenta upřednostňovali. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění společnosti Ipsos, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Producent Weinstein skončil po odsuzujícím verdiktu v nemocnici

Bývalému filmovému producentovi Harveymu Weinsteinovi se cestou od soudu do vězení přitížilo a musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak poté, co jej porota v pondělí uznala vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění, za což mu hrozí až 29letý trest vězení. Dnes o tom informovala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy