Pěsti, kopance i evakuování dětí z tribuny. Takové byly výtržnosti fanoušků v Lyonu

Dospělí museli z tribun evakuovat děti.
Výkop čtvrtfinále fotbalové Evropské ligy ve francouzském Lyonu se o téměř hodinu zpozdil. Na vině bylo řádění fanoušků.
Podle agentury AFP dorazilo na zápas kolem patnácti tisíc tureckých fanoušků a problémy dělali už před zápasem.
Rvali s policií i domácími příznivci.
Mezi sedačkami rozhodně bezpečno nebylo.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
13. 4. 2017 23:24
Podívejte se na výtržnosti fotbalových fanoušků v Lyonu, kde se odehrávalo čtvrtfinále Evropské Ligy domácích s Besiktasem.
 

Právě se děje

před 41 minutami

Při pádu z okna kladenské školy dnes zemřela dívka, okolnosti neštěstí vyšetřuje policie

Při pádu z okna kladenské školy v Moskevské ulici dnes ráno zemřela mladistvá dívka. Příčinu a okolnosti neštěstí vyšetřují policisté, řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Záchranné složky na místo vyjížděly po 7:00. "Vzhledem k citlivosti případu nebudeme sdělovat další podrobnosti ani věk dívky," uvedla mluvčí.

Na místě zasahovala i záchranná služba. Přes veškerou snahu záchranářů dívka svým zraněním na místě podlehla, uvedla mluvčí Petra Effenbergerová.

Zdroj: ČTK
před 46 minutami

Uvízlé kamiony zablokovaly silnici mezi Bílou a Ostravicí v Beskydech, tvoří se kolony

Dva kamiony uvízly dne ráno na zasněžené silnici 1/56, kterou v úseku mezi obcemi Bílá a Ostravice zablokovaly. ČTK to řekla mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská.

Situace podle ní vznikla nedisciplinovaností řidičů. "Vjeli na úsek komunikace, kde to není v tomto ročním období možné. Nerespektovali dopravní značení," řekla mluvčí.

Oba vozy v serpentinách u přehrady Šance uvízly. "Jeden se už podařilo odstranit. Na uvolnění druhého se pracuje. Policisté na místě řídí dopravu kyvadlově. Vznikají ale kolony," uvedl Štětínská.

Zdroj: ČTK
Další zprávy