Video: Davy fanoušků, fanzóna pod Eiffelovkou a všudypřítomné kontroly. To jsou první dny Eura

Michal Šenk Sport Michal Šenk, Sport
12. 6. 2016 10:10
Euro ve Francii začalo. Domácí tým na úvod šampionátu zvládl svůj zahajovací zápas a celá země si hlasitě oddechla. Jinak pohodovou atmosféru zatím kalí jen střety fanoušků Anglie a Ruska. Ty se ale hlavního města nedotkly. Podívejte se, jak první dny v krátkém videu zdokumentoval náš pařížský zpravodaj.
Fotbalové Euro je - zdá se - z nejhoršího venku. V pátek se stal šestý největší stadion Evropy symbolem odporu vůči terorismu. | Video: Michal Šenk
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy