Fotbalista Aston Villy opustil bisexuální přítelkyni kvůli lascivnímu kalendáři

Sport Sport
28. 11. 2022 18:30
Zatímco někteří jeho spoluhráči bojují na světovém šampionátu a další si užívají volna, řeší záložník Aston Villy Douglas Luiz osobní problémy.

Byla to láska jako trám. Když brazilský defenzivní záložník Douglas Luiz poprvé uviděl krásnou Švýcarku Alishu Lehmannovou, jen zalapal po dechu a zeptal se: "Co to je za krásku?" Brzy to zjistil, a protože jeho city opětovala, stal se z nich jeden z nejprominentnějších párů Birminghamu.

Spolu s hráčkou ženského týmu Aston Villy se začátkem roku nastěhoval do přepychové vily s pěti ložnicemi za 1,5 milionu liber (asi 42,2 milionu korun) na předměstí Birminghamu.

Jenže Vánoce spolu už neoslaví. Dvojice se rozešla po prudkých hádkách kvůli jejímu vyzývavému kalendáři. Alisha nelenila a podle listu The Sun začala randit s Brazilcovým spoluhráčem. Jeho jméno ale britští novináři neuvedli.

Důvodem sváru byl kalendář na příští rok, do kterého Lehmannová nafotila snímky v přiléhavém černém overalu. Ten ukazuje téměř vše z ladných křivek 23leté fotbalistky, která se netají svojí bisexualitou. Před Luizem totiž chodila s jinou fotbalistkou, svojí krajankou Ramonou Bachmannovou.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 54 minutami

V Česku loni ubylo 1300 živnostníků, v předchozích letech jich naopak přibývalo

V loňském roce ubylo v ČR 1300 živnostníků, v předchozích letech se přitom jejich počet zvyšoval. V Česku začalo v roce 2022 podnikat na živnostenský list 7 000 lidí, o 10 600 více než o rok dříve. Zároveň podnikání ukončilo asi 78 300 podnikatelů, o 36.000 více než v roce 2021. Vyplývá to z analýzy dat společnosti CRIF - Czech Credit Bureau.

"Paradoxem této situace je, že celkový počet živnostníků se sice snížil, ale zároveň začalo v loňském roce podnikat 77 000 živnostníků, což je nejvíce od roku 2011. Úbytek je tak dán počtem podnikatelů, kteří se rozhodli s podnikáním skončit," uvedla analytička CRIF Věra Kameníčková. Právě živnostníci, kteří na rozdíl od firem ručí za podnikání celým svým majetkem, podnikání podle ní v případě problémů raději ukončí, než by riskovali bankrot.

Měsícem, který nejvíce zahýbal počty živnostníků, byl prosinec. Během něj začalo podnikat 4700 lidí. To je ve srovnání se stejným obdobím v předchozích letech spíše nadprůměr. Zároveň se ale 16.700 podnikatelů rozhodlo podnikání ukončit, což je zhruba čtyřikrát více než v prosinci 2021, vyplývá z dat.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Zeman se Šarapatkovi za výrok o neschopnosti zatím omlouvat nemusí, rozhodl Nejvyšší soud

Prezident Miloš Zeman se zatím nemusí omlouvat svému bývalému poradci Zdeňku Šarapatkovi za výrok, že ho z úřadu vlády před lety vyhodil pro neschopnost. Nejvyšší soud vyhověl prezidentovu návrhu na odklad vykonatelnosti verdiktu, podle kterého se má Zeman Šarapatkovi omluvit. Novinářům to dnes řekl Zemanův advokát Marek Nespala.

Omluvu Zemanovi pravomocně nařídil soud. Ve stanovené lhůtě se ale prezident neomluvil a Nespala podal dovolání k Nejvyššímu soudu. Současně se na soud obrátil se žádostí, aby odložil vykonatelnost rozhodnutí o omluvě, dokud sám verdikt nepřezkoumá. Šarapatka kvůli vymáhání omluvy podal na prezidenta exekuční návrh.

Zdroj: ČTK
Další zprávy