Petržela se Zlínem vyloupil Eden a po svém reagoval na nařčení z rasismu. Podívejte se na fotky

Podívejte se na fotografie z utkání mezi Slavií a Zlínem, které skončilo šokujícím vítězstvím hostů.
Ubong Ekpai, hrdina zápasu. Nigerijský křídelník v nastaveném čase rozhodl o vítězství Fastavu.
A obrovskou radost měl pochopitelně i kouč Vlastimil Petržela, na snímku v objetí se střídaným záložníkem Pobřeží slonoviny Ibrahimem Traorém.
Petržela jakoby tímto gestem odpověděl na nařčení z rasismu, která se na jeho hlavu snesla nedávno poté, co jednoho ze svých svěřenců označil za "černocha".
Smutní slávisté nevyužili zaváhání Plzně a nevrátili se do boje o titul.
Foto: Milan Kammermayer
Podívejte se na fotografie z utkání mezi Slavií a Zlínem, které skončilo šokujícím vítězstvím hostů.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 22 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy