Fotbalová Slavia musí na pokutách kvůli fanouškům zaplatit 120 tisíc korun

ČTK ČTK
29. 3. 2018 15:53
Fotbalová Slavia musí kvůli pyrotechnice a výtržnostem fanoušků zaplatit dohromady 120 tisíc korun. Disciplinární komise jí udělila pokutu 70 tisíc za chování příznivců v domácím utkání s Olomoucí, zatímco za derby na Spartě musí vršovický celek zaplatit 50 tisíc. Za porušení povinností pořádajícího klubu - pronesení a použití pyrotechniky, nesportovní chování domácích fanoušků - byla po duelu se Slavií potrestána i Sparta. Letenský celek, který v derby promrhal vedení 3:0 a nakonec remizoval 3:3, dostal od disciplinárky pokutu 80 tisíc korun.
Kotel fotbalové Slavie
Kotel fotbalové Slavie | Foto: Milan Kammermayer
 

Právě se děje

před 18 minutami

Policie pokračuje na Mělnicku v pátrání po čtyřměsíčním chlapci

Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce i s kočárkem v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku. Policie nemá nové poznatky, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová. Chlapec má světlé vlasy a modré oči. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Byl v šedém kočárku s černou spodní částí a hnědou rukojetí. Na místo dnes dorazí poříční oddíl policie, který bude prohledávat okolní řeky. V blízkosti parku je soutok Labe a Vltavy. Policie chce na místě využít i dron.

"Do současné chvíle nemáme žádné nové poznatky a i dnes budeme pokračovat v pátrací akci po pohřešovaném miminku," řekla Hašlová. V pátek se do pátrací akce zapojily desítky policistů, hasiči, ale i vrtulník s termovizí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy