Cafú, Ronaldinho, Robbie Williams a spoustu dalších podpořilo charitativní akci

Podívejte se, jak anglický výběr v čele se zpěvákem Robbiem Williamsem došel k vítězství nad výběrem zbytku světa v benefici Soccer Aid.
Manažer Leicesteru Claudio Ranieri se zhostil manažerské funkce rovněž v týmu výběru světa. Před zápasem se italský stratég pozdravil s legendárním Brazilcem Pelém.
Pro mnohé historicky nejlepší fotbalista světa Pelé si měl rovněž co říci s krajanem a jedním z nejtechničtějších fotbalistů
Ostatně s Pelém se přivítali všichni včetně členů skupiny One Direction.
Italský stratég Claudio Ranieri, jenž dovedl Leicester k historickém titulu v Premier League, před zápasem debatoval s Nizozemcem Edgarem Davidsem, jenž patřil mezi největší opory týmu ze zbytku světa.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
6. 6. 2016 18:05
Už od roku 2006 se každý sudý rok hraje v Anglii charitativní fotbalový zápas Soccer Aid pod záštitou Unicef. Ani letos nechyběly legendy světového fotbalu doplněné o celebrity nejen z Velké Británie. Letošní zápas ovládl výběr Anglie proti zbytku světa v poměru 3:2.
 

Právě se děje

před 30 minutami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 1 hodinou

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy