Budějovice porazily v dohrávce poháru Chrudim 2:0, oba góly dal Suchan

10. 10. 2023 19:38

Fotbalisté Českých Budějovic porazili v dohrávce 3. kola domácího poháru druholigovou Chrudim 2:0 a v MOL Cupu postoupili do osmifinále. Oba góly za favorita z nejvyšší soutěže vstřelil Jan Suchan. V dalším kole Dynamo přivítá prvoligový Jablonec.

Trenéři Jihočechů dali v dohrávce v reprezentační pauze šanci také několika hráčům širšího kádru. Dynamo i tak většinu času dominovalo. Ve 12. minutě Vojtěch Hora přihrál Suchanovi a ten levačkou uklidil míč k tyči. Poté trefil Hellebrand tyč a domácí neproměnili několik dalších šancí. Desátý tým druhé ligy přidal a v 84. minutě mohl srovnat, gólman Šípoš ale s pomocí brankové konstrukce zasáhl. Za další dvě minuty povedenou ranou na druhé straně definitivně rozhodl Suchan.