Beckham: Budu reprezentovat. A s Capellem si to vyříkal

Ivo Pospíšil
10. 9. 2010 9:00
Spory jsme zametli pod koberec, říká Beckham
Neloučím se, ještě si za Anglii zahraji, tuší Beckham
Neloučím se, ještě si za Anglii zahraji, tuší Beckham | Foto: Reuters

Londýn - Předchozí výroky reprezentačního kouče Fabia Capella považuje za nedorozumění a sám dále očekává, že by si mohl v budoucnu znovu zahrát za anglický národní fotbalový výběr.

Pětatřicetiletý záložník David Beckham přiznal, že žádnou oficiální rozlučku s národním dresem neplánuje a naopak očekává, že ho italský lodivod v příštích měsících znovu povolá.

Čtěte také:
Spor v Anglii. Beckham odmítl rozlučku s reprezentací
´Davide, končíš. Jsi starý,´ vzkázal Capello Beckhamovi

Současný hráč LA Galaxy se sice stále zotavuje ze zranění achilovky, které zhatilo i jeho účast na mistrovství světa v Jižní Africe, přesto bude podle svých slov připraven. Anglie zahájila boj o Euro famózně, doma vyprovodila čtyřmi góly Bulharsko a poté vyhrála i 3:1 ve Švýcarsku.

"Capello mě už dříve přesvědčil o tom, že když máte dobrou formu a i dobře hrajete, pak máte vždy šanci být povolán," uvedl Beckham na stránkách Skysports.

"Já se teď musím dát především co nejrychleji zdravotně do pořádku, a pak uvidíme, co nastane."

Anglický fotbalista tak zcela ignoroval fakt, že Capello na jeho adresu po MS prohlásil, že už je pro reprezentování příliš starý. Podle něj totiž bylo jen nedorozumění.

"Překvapilo mě, když to řekl, ale pak jsem s ním o tom ještě mluvil a on mi to vše vysvětlil. Zametli jsme to vše pod koberec. S Fabiem jsem měl vždycky dobré vztahy a na tom se ani teď nic nemění," uzavřel Beckham.


 

Právě se děje

Další zprávy