Beckenbauer zkritizoval Anglii. Hraje nakopávanou, říká

ČTK ČTK, Red Spo
15. 6. 2010 12:10
Zápas s USA fotbal moc nepřipomínal, tvrdí Beckenabauer
Franz Beckenbauer
Franz Beckenbauer | Foto: Reuters

Johannesburg - Legendární německý fotbalista Franz Beckenbauer se pustil do kritiky anglického fotbalu.

Podle něj se tým pod vedením trenéra Fabia Capella, který zahájil mistrovství světa v Jihoafrické republice remízou 1:1 s USA, nijak nezlepšil a hraje zastaralou nakopávanou.

Čtěte také: Co je nudnější? Fotbal sám, nebo přenos z Kavčích hor?

"To, co jsem viděl ze zápasu Anglie s Amerikou, fotbal moc nepřipomínalo," citovala Beckebauera agentura AP.

"Vypadalo to, jako by se Angličané vrátili do starých časů nakopávané," dodal někdejší obránce Bayernu Mnichov a německé reprezentace.

Čtyřiašedesátiletý Beckenbauer, který jako jediný vyhrál světový šampionát jako hráč i trenér, je přesvědčen, že za špatnou hru může nedostatek anglických hráčů v Premier League.

"Je to trest za to, že kluby dávají přednost lepším fotbalistům ze zahraničí," prohlásil.


 

Právě se děje

před 54 minutami

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy