Baroš v Turecku září. Dvěma góly řídil obrat

Sport Sport, Red Spo
21. 9. 2008 20:43
Kocaelispor - Galatasaray 1:4

Praha - Českému útočníkovi Milanu Barošovi přesun do Turecka rozhodně prospěl. V nedělním ligovém zápase dvěma góly přispěl k výhře Galatasaraye Istanbul na hřišti Kocaelispa.

Nejlepší střelec Eura 2004 dlouho nemohl nalézt svoji "portugalskou" formu, ve svém posledním angažmá v Portsmouthu se za půl roku netrefil ani jednou.

Vstup do nové sezony mu ale vyšel náramně. Nejdříve zlomil svůj reprezentační gólový půst v přátelském zápase v Anglii, v prvním kole Poháru UEFA zastínil dvěma góly do sítě Bellinzony v Basileji všechny své reprezentační kolegy a nyní přidal další dvě branky v lize.

Čtěte více:
Podívejte se: Baroš už zase řádí. Dva góly a je slavný
Z Baroše je hrdina. Trefili se i Sionko a Jankulovski

Jeho Galatasaray v Kocaelisporu sice od 10. minuty prohrával, ale český útočník se po půlhodině hry postaral o vyrovnání, deset minut před koncem pak zvyšoval už na 3:1. Výhru hostí ještě pečetil Kewell.