Baroš se rozstřílel. Dvěma góly srazil Ankaragücü

7. 12. 2008 21:16
Ankaragücu - Galatasaray 0:3
Milan Baroš slaví
Milan Baroš slaví | Foto: Václav Rojík

Istanbul - Český reprezentační útočník Milan Baroš se v posledních zápasech prostřílel do výborné formy. V neděli navázal na střelecké úspěchy z posledních dnů a v rámci čtrnáctého ligového kola turecké nejvyšší soutěže vstřelil dvě branky Galatasaraye do sítě Ankaragücü.

Celek z Istanbulu pak na hřišti svého soupeře vyhrál 3:0 a je aktuálně s počtem sedmadvaceti bodů třetí.

Tým Michaela Skibbeho se však nemohl proti outsiderovi dlouho prosadit. Teprve až v jedenašedesáté minutě Brazilec Lincoln vysunul rodáka z Vigantic, a ten otevřel účet utkání.

Vzápětí pak Baroš asistoval na druhou branku bývalému spoluhráči z Liverpoolu Kewelovi a za dalších pár minut opět zužitkoval další Lincolnovu přihrávku.

Nejlepší střelec z EURA 2004 tak už má na svém kontě celkem deset branek a v tabulce střelců tamější ligy je na druhém místě za Yildizem.