Baroš po dvou měsících nastoupil za Galatasaray

3. 2. 2011 21:40
Prohře svého týmu ale zabránit nedokázal

Istanbul - Český fotbalový reprezentant Milan Baroš se po více než dvou měsících vrátil na trávník. Za Galatasaray Istanbul odehrál posledních 21 minut čtvrtfinále Tureckého poháru na stadionu Gaziantepsporu, kde hosté prohráli 2:3 a v domácí odvetě budou muset dohánět jednobrankovou ztrátu.

Baroš chyběl Galatasarayi od poloviny října kvůli zranění stehenního svalu. Nakrátko se vrátil jen 28. listopadu, kdy nastoupil v ligovém derby s Besiktasem, ale svalové potíže ho trápily dál. Kvůli nerozehranosti po zranění chybí i v české nominaci na přípravný zápas v Chorvatsku.

Dnes v 69. minutě prvního pohárového čtvrtfinále vystřídal za nerozhodného stavu 2:2 autora prvního gólu Galatasaraye Kazima Kazima. Domácí poté vstřelili vítěznou branku, jejímž autorem byl v 78. minutě Cenk Tosun.