Augsburg hrál se Schalke v boji o páté místo bez branek

5. 4. 2015 17:52
Přímý souboj mezi Ausgburgem a Schalke o páté místo tabulky německé fotbalové ligy skončil bezbrankovou remízou.
Tranquillo Barnetta ze Schalke 04 slaví gól v síti Borussie Mönchengladbach.
Tranquillo Barnetta ze Schalke 04 slaví gól v síti Borussie Mönchengladbach. | Foto: Reuters

Berlín - Přímý souboj mezi Ausgburgem a Schalke o páté místo tabulky německé fotbalové ligy skončil bezbrankovou remízou. Na páté příčce tak zůstává gelsenkirchenský celek, který má před Augsburgem náskok jeden bod.

V Augburgu se příliš ofenzivně laděné utkání nehrálo. V prvním poločase hrozili především domácí po standardních situacích, ale mimo mířili Hojbjerg i Meier. Brankou neskončil ani závar před bránou hostí po zakončení Bobadilly.

Ve druhé půli mělo šance také Schalke. Ve velmi dobré pozici byl po chybě domácí obrany kanonýr Huntelaar, ale na brankáře Hitze nevyzrál. Oba týmy tak po bezbrankové remíze čekají na výhru již tři zápasy, Augsburg dokonce v této sérii ani neskóroval.

Německá fotbalová liga - 27. kolo:

Augsburg - Schalke 0:0, Hertha Berlín - Paderborn 2:0 (68. Stocker, 88. Schulz).

1. Bayern Mnichov 27 21 4 2 71:13 67
2. Wolfsburg 27 17 6 4 60:30 57
3. Mönchengladbach 27 14 8 5 41:21 50
4. Leverkusen 27 13 9 5 49:29 48
5. Schalke 27 11 7 9 37:31 40
6. Augsburg 27 12 3 12 33:34 39
7. Hoffenheim 27 10 7 10 41:42 37
8. Eintracht Frankfurt 27 9 8 10 51:54 35