Filip Sasínek

Vrzalová nezvládla finále takticky, myslí si Formanová. A pochválila Sasínka
Atletika

"Pochvalu po HME zaslouží vedle medailisty Tomáše Staňka ještě Simona Vrzalová a Filip Sasínek", míní Lída Formanová.
První krok k medaili. Staněk zvládl kvalifikaci, ve finále jsou i Juška a Sasínek
Atletika

"Zlatý jsem měl být už v Bělehradě a díky polské dopingovce jsem nebyl, takže si to vezmu teď," prohlásil český koulař.
Mílař Sasínek při debutu v Diamantové lize doběhl dvanáctý
Atletika

Jako jediný Evropan na startu šanghajského podniku Diamantové ligy doběhl Filip Sasínek v závodě na 1500 metrů dvanáctý.
Bolt svůj poslední sprint na Zlaté tretře vyhrál, Staněk ovládl soutěž koulařů
Atletika

Usain Bolt běžel naposledy na Zlaté tretře, sprint na 100 metrů vyhrál. Halový vicemistr Evropy Tomáš Staněk triumfoval v soutěži koulařů.
Legendární Bolt uzavře ostravský kruh. A sekundovat mu budou další olympijští vítězové
Atletika

Ostrava ve středu hostí sedm olympijských šampionů z Ria. Usain Bolt se sice jako závodník rozloučí, ale slíbil, že na Zlaté tretře není naposled.
V Třinci padaly rekordy. Zářili Maslák a Staněk nebo juniorky Švábíková s Bendovou
Atletika

Staněk překonal rekord šampionátu navzdory boji se špatným sektorem. Na dráze zářili Maslák, Bendová a Sasínek, v tyčce se překonávala Švábíková.
Sedm medailí je velký úspěch, říká Fibingerová po halovém ME
Atletika

S nadšenými pocity se vrací z víkendového halového ME v Bělehradě legendární koulařka Helena Fibingerová.
Fenomenální Maslák vyhrál páté zlato v řadě, medaile se dočkali Hejnová, Staněk i Sasínek
Atletika

Pavel Maslák vyhrál na páté velké halové akci v řadě zlato, když ani v Bělehradě na ME nenašel konkurenci.
Maslák a Hejnová poběží o medaile, ve finále je i Hrubá a Sasínek
Atletika

Pavel Maslák i Zuzana Hejnová postoupili v běhu na 400 metrů do finálových běhů. O medaile zabojuje i výškařka Michaela Hrubá a běžec Filip Sasínek.
Maslák a Maláčová skončili druzí na mítinku v Toruni
Atletika

Českým atletickým reprezentantům se povedl atletický halový mítink v polské Toruni.
Maslák splnil formalitu. Hravě zaběhl limit a může na HME obhajovat titul na 400 metrů
Atletika

Pavel Maslák vyhrál na mítinku v Düsseldorfu svůj první závod na 400 metrů v této halové sezoně. Časem 46,00 sekundy zároveň hravě splnil limit pro…
Sedmibojařka Cachová ve druhém dnu zabrala a na mistrovství Evropy skončila šesta
Atletika

Česká sedmibojařka Kateřina Cachová se oproti prvnímu dnu výrazně zlepšila a na mistrovství Evropy v Amsterodamu skončila na šestém místě.
Česká atletika zažívá nebývalou obrodu. Základy máme víc než solidní, libuje si Dvořák