Esteban Ocon

Pilot stáje formule 1 Manor, narozený 17. září 1996 ve francouzském Évreu. Během sezony 2016 vystřídal Ria Haryanta.

Nováček v F1.

Další úspěchy mimo F1: 2014 - 1. v ME Formule 3, 2015 - 1. v GP3.

Komentář: Mít příliš talentu se v F1 nemusí vyplatit. Nevěříte? Zeptejte se Ocona
Formule 1

Mladí piloti to mají ve formuli 1 čím dál tím těžší. Nemusí jim stačit ani jasně prokázaný talent.
Choval se Vettel  jako lotr? Ano, ale na rozdíl od spratků Bottase či Hamiltona byl potrestán jen on
Formule 1

Choval se Vettel jako lotr? Ano, ale na rozdíl od spratků Bottase či Hamiltona byl potrestán jen on

Sebastian Vettel nebyl zdaleka jediným pilotem formule 1, který v Baku zlobil. Mnohé podobně drsné kousky však zůstaly bez potrestání.
Demoliční derby v Baku mělo nečekaného vítěze. Triumfoval Ricciardo
Formule 1

V Baku bylo tolik úlomků na trati, že byl závod přerušen. Sebastian Vettel si i přes trest za kolizi s Lewisem Hamiltonem o dva body navýšil vedení.
Růžový svět Force India vybledl. Mezi Pérezem a Oconem vypukla malá občanská válka
Formule 1

Jezdci Force India měli v Montrealu šanci dostat se na stupně vítězů, ale týmová režie selhala.
Raikkönen vystartuje v Monaku z prvního místa, Hamilton vypadl v druhé části kvalifikace
Formule 1

Kimi Räikkönen vyhrál kvalifikaci v Monaku a na pole position závodu formule 1 se postaví poprvé po devíti letech.
Přinese méně aut víc zábavy? Šéfové prestižního seriálu DTM věří, že ano. A dál chtějí nové značky
Motorismus

Německému šampionátu cestovních vozů DTM se často přezdívá "formule 1 bez střechy".
Räikkönen odpověděl kritikům, druhý trénink v Rusku vyhrál Vettel
Formule 1

Pátečním tréninkům na Grand Prix Ruska formule 1 vládli jezdci Ferrari. První trénink vyhrál Kimi Räikkönen, druhý Sebastian Vettel.
Novou éru formule 1 začal vítězně Vettel. Závod rozhodlo načasování zastávky v boxech
Formule 1

První závod sezony formule 1 ovládlo Ferrari v rukou Sebastiana Vettela, který vyhrál poprvé od GP Singapuru 2015.
V Manoru úřaduje nucený správce, tým formule 1 je před bankrotem
Motorismus

Stáj formule 1 Manor čelí velkým finančním obtížím a není vyloučeno, že nenastoupí do letošního ročníku světového šampionátu.
Začíná show "Mercedes hledá superstar". Uvolnil Rosberg místo pro životní šanci mladíka Werhleina?
Formule 1

Místo v Mercedesu náhle uvolněné Nicem Rosbergem láká téměř všechny hvězdy formule 1. Rozhodování ale omezují smlouvy pilotů u svých stájí.
Francouz Ocon bude od roku 2017 jezdit v F1 za Force India
Formule 1

Vedení týmu před víkendovou Velkou cenou Brazílie v Sao Paulu oznámilo, že s dvacetiletým pilotem uzavřelo smlouvu na několik let.
"Šílený Max" Verstappen kráčí ve stopách Schumiho a Vettela
Motorismus

Osmnáctiletý Max Verstappen korunoval raketovou kariéru výhrou ve formuli 1 v 18 letech. Mladý Nizozemec se přes noc stal jednou z hvězd šampionátu.