Úchvatné scenérie, bábovka mezi lyžemi i vousatí sjížděči. To byl biatlonový leden

Úchvatné scenérie, bábovka mezi lyžemi i vousatí sjížděči. To byl biatlonový leden
První biatlonovou zastávkou v novém roce byl německý Oberhof, kde byly naplánovány hned dva týdny závodů.
Závodníky tu přivítalo tradičně ne úplně vlídné počasí.
Mrazivá sněhová pokrývka přetřela na bílo vše, co jí stálo v cestě.
Večer ale zimní krajina nabídla úžasné scenérie.
Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík
mih mih
26. 1. 2021 12:08
Druhý trimestr biatlonové sezony je minulostí a nyní se lyžaři s puškou začnou připravovat na světový šampionát v Pokljuce. Podívejte se na ty nejlepší a nejzajímavější obrázky ze zastávek v Oberhofu a Anterselvě.
 

Právě se děje

před 8 minutami

Guvernér New Yorku Cuomo čelí již druhému obvinění z obtěžování

Demokratický guvernér New Yorku Andrew Cuomo čelí již druhému obvinění ze sexuálního obtěžování mladé členky svého poradního týmu. Charlotte Bennettová, která pracovala od března loňského roku jako poradkyně pro zdravotnictví, uvedla, že jí guvernér kladl nevhodné otázky, nikdy se jí ale nedotkl. Politik reagoval tím, že nikdy neměl v úmyslu chovat se nevhodně, píše agentura AP. Kancelář guvernéra nechá věc nezávisle prověřit, případ bude vyšetřovat bývalá federální soudkyně.

"Pochopila jsem, že se mnou chce guvernér spát, cítila jsem se velmi nepříjemně a vyděsilo mě to," uvedla Bennettová citovaná serverem Politico s tím, že Cuomo se jí ptal na její milostný život, třeba, zda "měla styk se starším mužem". Některé rozhovory jí prý připadaly "jako z hororového filmu."

Po jednom z nepříjemných rozhovorů Bennettová oznámila guvernérovo chování jeho personální ředitelce. Společně se dohodly na přesunu na jinou pozici v rámci úřadu, při které nebude v kontaktu s guvernérem. Bennettová je podle AP s novou pozicí spokojená a nehodlá se již k záležitosti vracet.

Zdroj: ČTK
Další zprávy