Těhotná Vítková si vyžádala vyšetření před porodnicí, kolemjdoucí to pobouřilo

mih mih
31. 10. 2020 14:46
Neví, jestli náhodou není pozitivní na koronavirus, a tak si biatlonistka Veronika Vítková v pátek vyžádala těhotenské vyšetření netradičně před libereckou porodnicí. Nahé bříško venku pobouřilo kolemjdoucí, kteří zveřejnili fotku celé události na sociálních sítích.
Veronika Vítková
Veronika Vítková | Foto: Milan Kammermayer

"Tohle bude zřejmě od včerejšího dopoledne nejznámější těhubříško Facebooku, nicméně popularitu si rozhodně nepřálo," napsala v sobotu na Facebook bývalá biatlonistka Veronika Vítková, která už odpočítává poslední týdny do plánovaného porodu.

V pátek se necítila dobře, a tak jí ošetřující lékař domluvil vyšetření v Krajské nemocnici Liberec, aby jí odebrali vzorky na test Covidu-19 a zároveň zkontrolovali srdeční ozvy plodu.

Aby ochránila pacientky v čekárně, poprosila lékaře, aby jí vyšetřili venku před nemocnicí. To ale netušila, že si známou biatlonistku budou fotit náhodní kolemjdoucí a pak na internetu zasypou liberecké zdravotníky kritikou, co si to dovolují vyšetřovat nastávající maminky venku na zimě.

"Bohužel senzace chtiví spoluobčané neváhali a celou akci (cca 5 minutovou) vyfotili. Oni jenom vyhověli MÉMU přání!!! Prosím nevěřte klamným a ošklivým komentářům na KLN!!!," dodala Vítková. Choulostivá fotografie mezitím ze sociálních sítí zmizela.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 16 minutami
Další zprávy