Antonín Barák

Barák i ve třetím utkání za Lecce slavil vítězství

Český fotbalista Antonín Barák slavil i ve třetím utkání v dresu Lecce vítězství. Jeho tým porazil v 24. kole italské ligy 2:1 poslední celek tabulky Spal Ferrara.

Barák po příchodu na hostování z Udine odehrál opět plný počet minut a nováček soutěže se třetí výhrou v řadě posunul na 16. místo. Rozhodl o tom v 66. minutě křížnou střelou slovinský záložník Žan Majer.

Spal neuspěl v prvním utkání pod vedením nového kouče Luigiho Di Biagia, který v týdnu nahradil Leonarda Sempliciho.

Barák má z Udine namířeno na hostování do Lecce
Fotbal

Český fotbalista Antonín Barák podle italských médií opustí Udine a zamíří na půlroční hostování do jiného italského klubu Lecce.
Rebič vystřelil AC tři body proti Udine, Ibrahimovic má 150. výhru v italské lize
Zahraniční ligy

Fotbalisté AC Milán zvítězili ve 20. kole italské ligy nad Udine 3:2. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků.
Barák byl s kapitánskou páskou u debaklu Udine s Juventusem

Český fotbalový záložník Antonín Barák musel s kapitánskou páskou skousnout debakl Udine v Italském poháru od Juventusu.

Inter Milán rozdrtil Janov 4:0 a zakončí rok v čele italské ligy

Fotbalisté Interu Milán rozdrtili v 17. kole italské ligy FC Janov 4:0 a krátkou zimní přestávku stráví v čele tabulky o skóre před mistrovským Juventusem Turín. "Stará dáma" má ale lepší vzájemnou bilanci, která rozhoduje na konci sezony.

Inter v posledním utkání roku potvrdil, že po letním příchodu trenéra Antonia Conteho prožil velmi úspěšný podzim. Milánský celek proti Janovu od začátku zcela dominoval a nedal hostům sebemenší šanci. Dva góly dal útočník Lukaku, který se s 12 brankami posunul na druhé místo střelecké tabulky.

Inter vyhrál 13 ze 17 kol a jedinou ligovou porážku utrpěl s Juventusem. V čele Serie A zakončí rok poprvé po čtyřech letech. Ve skupině Ligy mistrů obsadil třetí místo před pražskou Slavií a na jaře si zahraje Evropskou ligu proti Ludogorci Razgrad, který nově vede bývalý plzeňský kouč Pavel Vrba.

Udine v dalším dnešním zápase porazilo Cagliari 2:1. Hosté podruhé v sezoně dvakrát za sebou prohráli a před krátkou pauzou mohou přijít o páté místo v tabulce. Český záložník Antonín Barák zůstal jen na lavičce náhradníků domácího týmu.

Zápas v Udine rozhodl v 85. minutě Fofana, který okamžitě odpověděl na vyrovnávací gól z předchozí minuty. Domácí záložník si vedle vítězné branky připsal v utkání i asistenci.

Italská fotbalová liga - 17. kolo:

Udine - Cagliari 2:1 (39. De Paul, 85. Fofana - 84. Joao Pedro), Inter Milán - FC Janov 4:0 (31. a 71. Lukaku, 33. Gagliardini, 64. Esposito z pen.), FC Turín - Spal Ferrara 1:2 (4. Rincón - 42. Espeto, 81. Petagna).

Slavia? Už jsem někde jinde, říká záložník Barák. V Příbrami má prý místo jisté
Fotbal

Když Antonín Barák konečně nastoupil na celý zápas, jeho Udinese v poháru přejelo Boloňu 4:0. Přesto na větší šanci v Serii A stále čeká.
Krejčího Boloňa se dočkala výhry po pěti zápasech, zdolala Sampdorii s Janktem

Souboj českých fotbalových reprezentantů v italské lize vyzněl pro Ladislava Krejčího. Boloňa si v devátém kole poradila 2:1 se Sampdorií Janov.
Souboj českých hráčů pro Matějů a Zmrhala. Brescia porazila Udine, Barák bez bodu
Fotbal

Fotbalisté Brescie zvítězili ve 4. kole italské ligy na hřišti Udine 1:0.
AC Milán zahájil ligovou sezonu porážkou v Udine, Zmrhal prožil vítězný debut

Zmrhal odehrál za Brescii závěrečných 19 minut zápasu v Cagliari. Jankto byl u porážky Sampdorie, Schick, Barák a Krejčí zůstali na lavičce.
AC Milán porazil Udine gólem ze sedmé minuty nastavení, Barák se zranil při rozcvičce

Fotbalisté AC Milán v italské lize zvítězili na hřišti Udine 1:0 gólem kapitána Alessia Romagnoliho ze sedmé minuty nastavení.
Juventus vyhrál v Udine 2:0 a je nadále stoprocentní
Česká liga

Výhru 2:0 slaví také AS Řím, který po demolici Plzně vyhrál v Chievu.
Marodka v reprezentaci nadělila nominaci třem slávistům
Reprezentace

Jarolím musel už v původní nominaci kvůli zranění vynechat záložníka Vladimíra Daridu s kapitánem Markem Suchým.
Fotbalisty se po ostudné prohře snažil povzbudit i masér, který bojuje se zákeřnou nemocí ALS

"Dodává nám hrozně moc síly a jeho chování, respekt a pozitivní myšlení je pro nás strašně důležité," řekl Antonín Barák o Vladimíru Mikulášovi.
Spasitel Barák. Asistencí pomohl Udine k záchraně, Inter vybojoval Ligu mistrů

Jediný gól v zápase Udine s Boloňou připravil Barák po půlhodině hry pro Fofanu.
Juventusu stačila bezbranková remíza. Serii A vládnou už sedm let a slaví 34. titul

Juventus si zajistil ligový titul. Fotbalisté Udine si připsali první tříbodový zisk po 14 zápasech a pomohl k tomu český reprezentant Antonín Barák.
Inter Milán zvítězil v Udine 4:0 a přiblížil se čtvrté příčce, Neapol znovu zaváhala
Fotbal

Neapol po remíze 2:2 s Turínem už téměř jistě nezískají italský titul.
Katastrofální série Udine pokračuje. Devátou prohru v řadě neodvrátila ani Barákova asistence na gól

Český reprezentant předvedl parádní sólo zakončené přesnou přihrávkou, jenže Cagliari skóre otočilo.
Jarolím novou tvář reprezentace v Číně nenašel. Nejhustější mračna se vznáší nad obranou

Podoba hry národního týmu se v Číně lišila snad každých deset minut. Pokud měl tým v čínském Nan-ningu nějaký výrazný rys, byla to nestálost.…
Jankto s Barákem nezabránili prohře Udine s Juventusem. Neapol přišla o vedení

Antonín Barák i Jakub Jankto začali v základní sestavě. Naproti tomu Ladislav Krejčí sledoval prohru Boloni jen na lavičce.
Schick nastoupil v základu, ale Římané podlehli AC Milán. Nedařilo se ani dalším Čechům

Patrik Schick nastoupil ve šlágru italské ligy mezi AS Řím a AC Milán v základní sestavě, ale porážce 0:2 nezabránil.