Souboj českých hráčů pro Matějů a Zmrhala. Brescia porazila Udine, Barák bez bodu
Fotbal

Fotbalisté Brescie zvítězili ve 4. kole italské ligy na hřišti Udine 1:0.
AC Milán zahájil ligovou sezonu porážkou v Udine, Zmrhal prožil vítězný debut
Zahraniční ligy

Zmrhal odehrál za Brescii závěrečných 19 minut zápasu v Cagliari. Jankto byl u porážky Sampdorie, Schick, Barák a Krejčí zůstali na lavičce.
AC Milán porazil Udine gólem ze sedmé minuty nastavení, Barák se zranil při rozcvičce

Fotbalisté AC Milán v italské lize zvítězili na hřišti Udine 1:0 gólem kapitána Alessia Romagnoliho ze sedmé minuty nastavení.
Juventus vyhrál v Udine 2:0 a je nadále stoprocentní
Česká liga

Výhru 2:0 slaví také AS Řím, který po demolici Plzně vyhrál v Chievu.
Marodka v reprezentaci nadělila nominaci třem slávistům
Reprezentace

Jarolím musel už v původní nominaci kvůli zranění vynechat záložníka Vladimíra Daridu s kapitánem Markem Suchým.
Fotbalisty se po ostudné prohře snažil povzbudit i masér, který bojuje se zákeřnou nemocí ALS

"Dodává nám hrozně moc síly a jeho chování, respekt a pozitivní myšlení je pro nás strašně důležité," řekl Antonín Barák o Vladimíru Mikulášovi.
Spasitel Barák. Asistencí pomohl Udine k záchraně, Inter vybojoval Ligu mistrů

Jediný gól v zápase Udine s Boloňou připravil Barák po půlhodině hry pro Fofanu.
Juventusu stačila bezbranková remíza. Serii A vládnou už sedm let a slaví 34. titul

Juventus si zajistil ligový titul. Fotbalisté Udine si připsali první tříbodový zisk po 14 zápasech a pomohl k tomu český reprezentant Antonín Barák.
Inter Milán zvítězil v Udine 4:0 a přiblížil se čtvrté příčce, Neapol znovu zaváhala
Fotbal

Neapol po remíze 2:2 s Turínem už téměř jistě nezískají italský titul.
Katastrofální série Udine pokračuje. Devátou prohru v řadě neodvrátila ani Barákova asistence na gól

Český reprezentant předvedl parádní sólo zakončené přesnou přihrávkou, jenže Cagliari skóre otočilo.
Jarolím novou tvář reprezentace v Číně nenašel. Nejhustější mračna se vznáší nad obranou

Podoba hry národního týmu se v Číně lišila snad každých deset minut. Pokud měl tým v čínském Nan-ningu nějaký výrazný rys, byla to nestálost.…
Jankto s Barákem nezabránili prohře Udine s Juventusem. Neapol přišla o vedení

Antonín Barák i Jakub Jankto začali v základní sestavě. Naproti tomu Ladislav Krejčí sledoval prohru Boloni jen na lavičce.
Schick nastoupil v základu, ale Římané podlehli AC Milán. Nedařilo se ani dalším Čechům

Patrik Schick nastoupil ve šlágru italské ligy mezi AS Řím a AC Milán v základní sestavě, ale porážce 0:2 nezabránil.
Barákovi v italské lize neuznali gól po poradě u videa, Udine prohrálo v Turíně

Udine prohrálo v 24. kole italské ligy na hřišti FC Turín 0:2. Českému záložníkovi Antonínu Barákovi neuznali rozhodčí gól po poradě u videa.
Neapol se po výhře vrátila do čela, milánský Inter neuspěl ani posedmé

Fotbalisté Neapole vyhráli ve 22. kole italské ligy nad Boloňou 3:1 a vrátili se na první místo.
Jankto byl zase vidět. Udine po jeho akci vybojovalo alespoň bod s Chievem
Fotbal

Fotbalisté Udine přišli na hřišti Chieva o vítěznou sérii v italské lize. Po pěti výhrách pouze remizovali v prvním utkání v novém roce 1:1.
Barák a Jankto byli u páté výhry Udine v řadě, AS Řím se Schickem jen remizoval

Udine v italské lize válí. Otočilo zápas v Boloni a zvítězilo popáté za sebou.
Slavia prodala hráče za 250 milionů korun. Letos zaznamenala ztrátu, ale zbavila se dluhů
Česká liga

Hodnota současného kádru Slavie přesahuje 30 milionů eur, v přepočtu 767 milionů korun. Slavia má dokonce na hráče nabídky přesahující tuto částku.

Fotbalová Neapol otočila zápas se Sampdorií Janov z 1:2 na 3:2 a zvýšila náskok na prvním místě tabulky na čtyři body. Dařilo se i českým hráčům.
Udine vyhrálo na hřišti prvního Interu, Barák se trefil po centru Jankta

Jankto utekl po levé straně a poslal před bránu zakroucený centr, který umístil Barák do protipohybu brankáře Handanoviče.