Angelique Kerberová

Německá tenistka (*1988), která v září 2016 sesadila z trůnu světové jedničky Serenu Williamsovou, po Australian Open 2017 o post světové jedničky zase přišla.

Rodačka z Brém zažila v roce 2016 svoji nejúspěšnější sezonu. Po triumfu na Australian Open, získala stříbro na olympiádě v Riu a vyhrála US Open. V roce 2014 dovedla tým Německa do finále Fed Cupu, v němž její tým podlehl v Praze českému výběru.

Tenis

Nevídaný incident se odehrál na tenisovém turnaji v Pekingu krátce po utkání mezi domácí hvězdou Čang Šuaj a Němkou Angelique Kerberovou.
Plíšková je před Wimbledonem ve skvělé formě. Vyhrála titul na trávě v Eastbourne
Tenis

Češka prolétla turnajem jako kometa a ve finále zdolala Němku Angelique Kerberovou 6:1 a 6:4.
Plíšková rozdrtila i Bertensovou, v Eastbourne si zahraje o titul
Tenis

Karolína Plíšková porazila v semifinále turnaje v Eastbourne Kiki Bertensovou. V sobotním finále vyzve Angelique Kerberovou.
Vondroušová a Plíšková jsou ve druhém kole French Open, končí Kerberová
Tenis

Markéta Vondroušová a Karolína Plíšková postoupily do druhého kola French Open, naopak Jiří Veselý končí.
Muchová znovu nestačila na Kerberovou, světové pětce podlehla ve dvou setech
Tenis

Rodačka z Olomouce vypadla s německou favoritkou ve 2. kole i na předchozím velkém turnaji v Miami.
Největší hysterka všech dob. Kerberová neunesla porážky s osmnáctiletou hvězdou
Tenis

Úřadující šampionka Wimbledonu se s Andreescuovou střetla na obou březnových amerických turnajích. A nepochodila.
Krejčíková a Siniaková v Miami končí, kanadská hvězdička vyřadila Kerberovou
Tenis

Nejlepší deblový pár světa prohrál v Miami s Azarenkovou a Bartyovou. Ve dvouhře objev sezony Kanaďanka Andreescuová vyzrála na Kerberovou.
Vondroušová má další skalp grandslamové šampionky, Muchová trápila Kerberovou
Tenis

Česká tenistka Markéta Vondroušová postoupila na turnaji v Miami do třetího kola po výhře nad vítězkou předloňského French Open Ostapenkovou.
Fenomenální Andreescuová dotáhla vítěznou jízdu v Indian Wells k titulu
Tenis

Bianca Andreescuová v nedělním finále porazila Němku Angelique Kerberovou 6:4, 3:6, 6:4.
Kanadská hvězdička je ve finále Indian Wells, přemožitelka Plíškové končí
Tenis

O titul si na turnaji v Indian Wells zahrají Bianca Andreescuová a Angelique Kerberová. Rýsuje se také další šlágr Rafael Nadal - Roger Federer.
Bencicová si na Plíškovou nevěřila, ta se prala s větrem i sama se sebou
Tenis

Po Karolíně Plíškové se pokusí zastavit vítěznou sérii švýcarské tenistky Belindy Bencicové šampionka loňského Wimbledonu Angelique Kerberová.
Strýcová trápila Kerberovou, ale stejně jako Muchová na turnaji v Dauhá končí
Tenis

Karolína Muchová i Barbora Strýcová podlehly na turnaji v katarském Dauhá papírovým favoritkám.
Ledecká je v nominaci na sportovního Oscara, po sedmi letech navazuje na Kvitovou
Ostatní sporty

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká je v šestičlenné nominaci na sportovního Oscara. Po Kvitové je zde teprve druhou českou sportovkyní.
Kerberová zlomila nezdary proti Muguruzaové a načala porážku Španělska. Federer zářil
Tenis

Souboj posledních dvou wimbledonských vítězek na Hopmanově poháru vyhrála německá tenistka Angelique Kerberová.
Kerberovou bude trénovat bývalý pátý tenista světa Schüttler
Tenis

Wimbledonskou vítězku a aktuálně druhou tenistku žebříčku Angelique Kerberovou bude trénovat její krajan a někdejší pátý hráč světa Rainer Schüttler.
Američané analyzují boj o tenisový trůn. Plíškovou úplně opomněli, Kvitové už nevěří