Tomáš Kundrátek

Křivdu řeší soud, junioři netuší, o co vlastně hrají. Přerov dál trápí spor se svazem
Hokej

Vloni byl Přerov od stolu vyřazen z nejvyšší soutěže juniorů. Dodnes pociťuje následky, ale vede si dobře v první lize i na poli výchovy mládeže.
Skoro osm třetin bez gólu, pak perfektní obrat. Nevěšeli jsme hlavu, řekl Kundrátek
Hokej

0:1 a 0:2 v Lahti a Minsku, 0:3 ve 21. minutě domácího zápasu. Gól Tomáše Kundrátka pak ale odšpuntoval málo vídaný obrat Ocelářů v Lize mistrů.
Titul je minulost, tvrdí Peterek. Třinecká kostra zůstala, Bartošák přiživí rivalitu
Extraliga

Třinec bude v extralize obhajovat titul, ale nedává si přehnané cíle. Sportovní ředitel Peterek ví, že i s hvězdami typu Bartošáka je důležitá pokora.
Kádr hokejistů před MS doplní Kundrátek a Hynek Zohorna
MS v hokeji

Oba se k výběru připojí ve Znojmě, kde svěřenci trenéra Miloše Říhy staršího v pondělí zahájí třetí týden kempu před šampionátem.
Kundrátek opouští Třinec a míří do švýcarské ligy
Extraliga

Hokejový obránce Tomáš Kundrátek končí po měsíci angažmá v extraligovém Třinci a nově bude hrát za Davos.
Tabáček už má Kometa vybraný, ale ona si formu umí načasovat, míní Pospíšil
Extraliga

Plekanec s Eratem v Brně nebo Kovář u indiánů. Hokejový expert David Pospíšil rozebírá přínos hráčů, kteří se v prosinci vrátili do extraligy.
Obránce Kundrátek končí v čínském týmu KHL Kunlunu
Hokej

Český hokejový obránce Tomáš Kundrátek předčasně končí angažmá v Kunlunu v Kontinentální lize. Uvedl to server hokej.cz.
Jaroslavl má i díky Nakládalovi nakročeno k postupu do čtvrtfinále KHL
Hokej

Hokejisté Jaroslavle porazili v play off KHL i potřetí Nižnij Novgorod a jedno vítězství je dělí od postupu do čtvrtfinále.
Blamáž byla blízko, ale Češi měli štěstí a Francouze. Nájezdy jsou vždy základem úspěchu
Olympijské hry

Češi balancovali na tenké hraně mezi očekávaným postupem do medailových bojů a vyřazením. Hlavní postavou byl znovu brankář.
Obránci Nakládal a Kundrátek v KHL skórovali, trefil se i útočník Stránský
Hokej

Brankář Pavel Francouz si drží skvělou formu, v posledních čtyřech zápasech inkasoval jen dva góly.
Radil se při výhře Spartaku podílel na obou brankách, Zohornův nájezd Amuru nepomohl
Hokej

Lukáš Radil přispěl gólem a asistencí k výhře Spartaku nad Čeljabinskem. V brance hostů dostal před Pavlem Francouzem přednost Děmčenko.
Čeští obránci Nakládal a Kundrátek se v KHL trefili, radovali se ale jen v Jaroslavli
Tenis

Čeští hokejoví obránci Jakub Nakládal a Tomáš Kundrátek v pondělích duelech KHL slavili góly.
Devět měsíců do olympiády: NHL už vykoupila téměř celou českou obranu. Jandač musí doplnit stav
Hokej

Šest z osmi obránců české reprezentace na MS bude hrát v příští sezoně v Severní Americe, takže (asi) nebudou moct hrát na olympiádě v Jižní Koreji.
Čas přiznat si pravdu. Čtvrtfinále je teď strop, medaile zázrak. Takhle na tom český hokej je
MS v hokeji

Jak sebevědomě hokejisté na mistrovství světa do Francie odlétali, tak hořký pro ně konec ve čtvrtfinále byl.
Pomůže Pastrňákovi ke gólům Zohorna? Trenéři přeházeli formace, v pátek přiletí Sobotka
MS v hokeji

Josef Jandač hledá ideální složení české sestavy a nominoval Vladimíra Sobotku. Útočník St. Louis už je na cestě do Paříže.
Francouz inkasoval v bezgólovém zápase až v prodloužení. Slovan se další výhrou přiblížil play off
Hokej

Pavel Francouz kryl v zápase s Jekatěrinburgem 36 střel, kapituloval až při samostatném úniku Stanislava Čistova v 64. minutě.
Horák desátým gólem v sezoně prohru Podolsku neodvrátil, skóroval i Kundrátek
Hokej

Český útočník Roman Horák svým desátým gólem v sezoně neodvrátil prohru svého Podolsku proti Nižnímu Novgorodu.
Kundrátek bude se zlomenou rukou šest týdnů bez hokeje
Reprezentace

Kundrátek se podle oficiálního webu Slovanu zranil v pátečním domácím zápasu proti Togliatti, který svěřenci trenéra Miloše Říhy vyhráli 3:2.