Krásná Ester v červené, vyřízený Murray a Rybáriková s rackem. Australian Open začalo

Zatímco Tomáš Berdych zářil na kurtu, jeho manželka Ester vládla v hledišti, kde s přehledem svým půvabem zastínila domácí fanynky.
První tenisový grandslam začal a s ním dorazila tradičně do Austrálie vlna veder. Zatímco minulý týden trápil hráče na turnaji v Sydney déšť, v Melbourne je taková výheň, že až ledový had vykouzlil na tváři Angelique Kerberové blažený výraz.
Leodový klobouček si na hlavě vytvořil i Rafael Nadal.
Aryna Sabalenková si přikládala chladivý obklad na čelo a nos.
Rovněž Maria Šarapovová se obtočila ledovou šálou.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
14. 1. 2019 9:24
Podívejte se na nejzajímavější obrázky z prvního dne tenisového Australian Open.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 5 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy