Plíškové tleskala hvězda Pirátů z Karibiku, modelka z klipů i slavný pilot formule 1

Zápas Karolíny Plíškové v druhém kole Wimbledonu zaujal také Sama Claflina, hvězdu filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna.
Karolína Plíšková si ve Wimbledonu poradila s Portoričankou Mónicou Puigovou a po výhře 6:0, 6:4 postoupila do 3. kola.
Ve druhém vedla 5:2, ale prvním ztraceným servisem si situaci zkomplikovala.
Stan Wawrinka se omlouval čárové rozhodčí, kterou omylem trefil raketou.
...i když ze zlého muže současného tenisu jde i ve Wimbledonu strach.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
3. 7. 2019 15:57
Prohlédněte si fotografie ze středečních zápasů tenisového Wimbledonu. V jednom z nich Karolína Plíšková doslova převálcovala Mónicu Puigovou z Portorika.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 2 minutami

Raketa, která v Afghánistánu zabila civilisty, byla tragickou chybou, kají se Spojené státy

Americká armáda v pátek přiznala, že její poslední bojová akce v Kábulu byla chyba. USA zaútočily 29. srpna raketou odpálenou z dronu na auto s údajnými atentátníky, ale zemřeli při tom civilisté. Americký generál Kenneth McKenzie útok označil za pochybení a přiznal, že při něm přišlo o život deset civilistů a mezi nimi sedm dětí. Podle jeho doznání nebyl zabit žádný člen Islámského státu.

"Ten útok byla tragická chyba a já se upřímně omlouvám," řekl před novináři McKenzie. Je podle něj také velmi nepravděpodobné, že auto nebo mrtví patřili k teroristům z Islámskému státu anebo přímo ohrožovali americké vojáky, kteří v té době ještě byli na kábulském letišti.

Agentura AP napsala, že Pentagon tak ustoupil od své původní obhajoby útoku. Podle ní Američané chtěli zasáhnout auto s lidmi, kteří se chystali zaútočit na letiště, kde vrcholila evakuace cizinců a domácích spojenců zahraničních misí. Jen o několik dní dříve masivní útok, k němuž se právě Islámský stát přihlásil, u letiště zabil nejméně 170 místních lidí a také 13 příslušníků a příslušnic amerických ozbrojených sil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy