Video: Nebezpečný sponzor. Mahut se na Turnaji mistrů zranil o reklamu svého mecenáše

Rudolf Černík
18. 11. 2018 16:25
Nebezpečným okamžikem si prošel na Turnaji mistrů v Londýně francouzský tenista Nicolas Mahut.
tenis, Turnaj mistrů 2018, Nicolas Mahut | Video: Youtube.com

Už v základní skupině turnaje deblistů se Mahut po boku svého parťáka Pierra-Huguese Herberta pokoušel v duelu proti dvojici Oliver Marach, Mate Pavič vybrat míček.

Vyběhl kvůli tomu hluboko mimo kurt, až se zřítil do ohrádky pro rozhodčí, tvořenou nízkými reklamními panely, a přivodil si bolestivé zranění. Shodou okolností šlo o bannery firmy, která je zároveň osobním sponzorem Mahuta…

Mahut se musel nechat ošetřit a zatejpovat chodidlo a kotník. V dalším průběhu si nechal zavolat zdravotníky znovu, ani pak však nebyl schopen podat odpovídající výkon a soupeři jeho tým podlehl 4:6, 6:7.

"Těžko říct, jak ho to ovlivnilo. Chvíli to vypadalo, že skoro nemůže chodit, za chvíli mi přišlo, že běhal úplně normálně," krčil rameny Pavič.

Porážka, bolestivé zranění ani nepříjemná zkušenost nakonec Mahuta s Herbertem nezastavily. Další dva zápasy ve skupině vyhráli a postoupili, včera zvládli vítězně i semifinále a dnes si v Londýně zahrají o celkový triumf na Turnaji mistrů. A Mahut si dá ve finále proti tandemu Mike Bryan, Jack Sock nejspíš lepší pozor, kam běží…

 

Právě se děje

Další zprávy